Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan sráccal/lánnyal akivel különbözik a stílusotok?

Figyelt kérdés
Például zenei stílus, a közösségi oldalak "elhanyagolása" vs megosztó típusú, de egyes érdeklődési területek megegyeznek, pl sportban.
2018. jan. 30. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy azok a különbségek összeegyeztethetők-e vagy sem.
2018. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem várja el, hogy lemondjak x hobbimról mert ő nem szereti, akkor persze. Nem muszáj mindenben egyezni meg folyton egymás nyakán ülni. Kell mindenkinek egy kis magára szánt idő, amikor a saját hülyeségeivel foglalkozik.
2018. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet összeegyeztetni, akkor nem tartom jó ötletnek.
2018. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen: ha a két véglet lenne, akkor nem. Azonban ha befogadható a stílusa, akkor igen, sőt, lehet, hogy tanulnék is tőle.
2018. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem
2018. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyáltalán nem biztos, hogy az a jó, ha mindenben egyezik két ember( zenei ízlés, hobbi, érdeklődesi területek, stb., stb.)
2018. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na persze, az sem jó, ha semmiben, de ahogy írod, nálatok azért nem erről van szó.
2018. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Van ismerősöm aki így van a feleségével, de imádják egymást meg a gyereket.
2018. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, nekünk is különbözik a stílusunk a párommal.


- én a klasszikus, rock vonalat szeretem, ő metálos

- én világos ruhákban járok, ő sötétben

- én olvasok rengeteget, ő nagy gamer

- imádok énekelni, ő nem szeret

- én inkább érzelmes vagyok, ő logikus és ésszerű

- én magamba zárkózó, ő nyitott


Viszont csomó mindenben meg egyezünk:

- balkezesség :D

- szeretünk túrázni, mászkálni, kirándulni

- zenében is meg tudunk egyezni, ha közösen hallgatnánk valamit

- szenvedélyesek vagyunk, egymással teljesen nyíltak, kommunikatívak

- sokat nevetünk együtt, és kiegészítjük egymást


De ehhez folyamatosan kell csiszolódni, alakulni és alakítani (nem erőszakkal) egymást, kompromisszumokat kötni, ám így szép az élet és vele teljes.


28n

2018. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Volt barátommal különböztünk. Ő szinte imádta a "magyar rappereket", én a keményebbet preferálom (persze mást is szívesen hallgatok, de az ilyen Mr. Missh meg jó isten tudja még milyenek nem). Ő az a mindent megosztós volt a facebookon, én nem (ebből volt néha vitánk is, mert amin a nővére is megjelölt azt nem szerepelt az oldalamon, mert beállítottam azt, hogy az én engedélyem kelljen, hogy megjelenjen az oldalamon. Ő míg discoba ment volna én inkább otthon maradtam volna (nem mindig, de ő szinte hetente ment vhova bulizni) vagy ha a barátaimmal akartam volna, hogy legyünk szinte sosem volt olyan este, hogy velük lettünk volna. Ő nem tudta elfogadni, hogy tanulnom kell, nekem el kellett azt fogadni, hogy a haverjaival kiugranjon valahová. A sport volt az ami közös volt bennünk, de az csak kisdarab volt.

A mostani barátommal a zenei ízlésünk megegyezik, de van amiben eltér. Ő is eljár bulizni, de többnyire inkább otthon van tanulni, vagy kettesben nézünk vagy olvasunk valamit. A barátait is bírom, szívesen lógunk együtt, de az én baráti körömmel is szívesen el van. Megérti, ha tanulnom kell, segít is.

1 éve vagyunk együtt, de vele eddig boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok mint a volt barátommal. A napokban jöttek szóba az exek (barátaim között) és már nem is értem, hogy tudtunk együtt lenni, hisz nekem kellett volna megváltoznom, míg most ugyanazok tudunk maradni. A barátommal persze nem vagyunk mindig együtt, mert egymástól messze lakunk, de ha van időnk együtt vagyunk. Vagy én vagy ő megy a másikhoz, míg a volt barátomnál nekem kellett mindig.

2018. jan. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!