Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem ezt a kapcsolatot...

Miért érzem ezt a kapcsolatot nagyon gáznak? Tényleg az lenne?

Figyelt kérdés
Egy interneten megismert személyről van szó, akivel van egy azonos hobbim. Ez egy alapvetően rendes ember, teljesen barátságos, és belement, hogy mivel a facebookot ritkán használja, mobilon tarthatjuk a kapcsolatot. Beszélgettem is már vele mobilon, nem volt rossz. Ez így mehetne is, hogy én néha-néha mondjuk hetente egyszer vagy kétszer felhívom estefelé, és akkor beszélgetünk egyet. Viszont furcsa érzéseim vannak, olyan gáznak érzem valamiért ezt az egészet, meg mintha az egész tök értelmetlen lenne. Ő tudom hogy magától sose keresne, de azt mondja szívesen beszél velem. Viszont ilyent senki se csinál, kizárólag mobilon beszélgetni valakivel mindig, akivel amúgy élőben még sose találkoztam.
2015. szept. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú, te hány éves vagy és ő mennyi, milyen távolságra vagytok egymástól. ezek mind más-más tényezők, máshogy befolyásolják a dolgokat. Lehet családja van, tetszik neki a rajongásod.. hmm? :)
2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. szept. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!