Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rég óta szeretnék egy...

Nagyon rég óta szeretnék egy olyan ember, barátot, társat találni aki megengedi, hogy szeressem, miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

32 éves egyedül álló férfi vagyok és régóta vágyom kapcsolatra egy lánya, de valamiért nem jön össze.

Nem tudom, hol rontom el.

Régebben akartam egy lányt. Nagyon akartam, szinte már görcsösen, de nem jött össze. Akkor hirtelen mérgemben elengedtem a dolgot, és elkezdtem csak magammal törődni, de nem olyan könnyű ez az egész, nem lehet elnyomni a vágyat, csak ott mocorog a tudat alattiban, mélyen egy kis rekeszben, hogy nagyon szeretnék valakit és nem tudom, hogy mit kezdjek az érzéssel, mert néha előjön, fojtogat és gyötör az egyedüllét és a vágy hogy én is találjak már valakit akit szerethessek, őszintén.

Nem tudom, hogyan építsem fel magam, hogy helyesen tudjak dönteni az érzéseimmel kapcsolatban.

Szokták mondani, hogy hallgassa szívedre, mert az a helyes döntés. Valóban érzeni fogom és az lesz a helyes?

Köszi a válaszod.



2019. febr. 20. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Felejtsd el az ilyen maszlagot amit ide toltál és lesz nőd
2019. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. Ezért is szeretném újra felépíteni önmagam.

Értem én, hogy maszlag, valóban az, de jobban nem tudtam megfogalmazni az érzést.

2019. febr. 20. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj görcsösen a témához és akkor sikerülni fog.Légy lezserebb.Van aki egész életében nem találja meg a szerelmet.
2019. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké. Kösz a jó tanácsot.
2019. febr. 20. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így igaz. Ha valamire rágörcsölsz, az egészen biztosan nem fog összejönni, saját magad útjába állsz.

Engedd el, élj a mának és találd meg a mindennapok apró kis örömeit. Légy egész önmagadban is. A többi jön magától. A nő számára az önbizalom az egyik legvonzóbb tulajdonság.


Egyébként olyan huszonpár éves koromig én is rá voltam görcsölve a pár-témára. Aztán eldobtam az egészet, lett önbizalmam attól, hogy egyedül is teljes mértékben bárhol és bármikor megállom a helyem, nem is _akarok_ tetszeni senkinek, csak magamnak.

És láss csodát: nem győzöm elhajtani a kéretlen udvarlókat. Most már akadnak olyanok is, akik nekem is bejönnek, eddig nem volt ilyen. Anno az az egy-két szerencsétlen, aki próbálkozott, nagyon nem az én esetem volt.

2019. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, ha nem keresi az ember, akkor talál rá a szerelem...

...biztos ìgy lehet, de előtte még bőség zavara lesz. Nem győzöl majd válogatni a jelentkezők közül. ;)

2019. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az optimumot keresd. Plusz környezetfüggő. Pl egy korlátolt faluban szinte semmi sansz. De városban oké, ott már csak magadon múlik, mégpedig optimum kereséssel.


Ennek mentén egyfelől foglalkozz magaddal, mélyítsd önismereted, és mélyítsd el a hobbidat, vagy ami egyedül elfoglal téged. Ugyanakkor legyél nyitott az emberekre, férfiakra és nőkre mint emberre, meg általában a dolgokra.


A céltudatossággal nem értek egyet. Sok ilyen görcsöt ismerek, és elnézést a kifejezésért. Van, akinek könnyű kivitelezni a céljait, de azt én öngólnak tartom. Persze kivétel erősíti a szabályt, a laza és átmeneti célok fontosak lehetnek adott esetben.


Egyszerűen csak tudd, hogy mit akarsz és legyél/maradj erkölcsös, értem ez alatt, hogy jóindulatú, aki egyúttal meg is védi magát, ha kell.


Add önmagad, de ebből faragd le, ami másokat zavarhat. Ennél fogva amikor először közeledsz bárkihez, jobb, ha alapjában -jó értelemben- "megfigyelő" maradsz, figyeld, mi érdekli a másikat, de közben egy picit kinyithatod is magad, ha erre érdemesnek érzed benyomásra a másikat.


Szeretettel senkit ne rohanj le. Sokan megijednek ettől, félre is érthetik.


Azt is megérzik, ha görcsölnek velük szemben, ha nagyon akarnak valamit. Ezlért magadon kell dolgoznod, a hiányaid nagy részét önálló tevékenységgel kielégítened, de nyitva magradni az emberek felé.


És azért írtam, hogy általában a dolgok és emberek (ffiak, nők) felé, mert sose tudhatod, hogy adott vágyad milyen kerülővel jut el hozzád, akár a tudtodon kívül, pl összehaverkodsz egy férfivel, és teszem az,t rajta keresztül belebotlasz egy kolléganőjébe, aki meg pont rád vágyik.


A hozzáállás, a benső a fontos, és mindezt optimálisan. De ne számold ki! ÉREZZ RÁ, hogy belül mi az egyensúly!

Gyakorlás kérdése, mint a kötéltánc.

2019. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most egy olyan ember ir aki azt se tudja, hogy hogy lettek női. Én is nagyon vágytam egyre, aztán bumm lett egy, aztán vége lett, aztán láss csodát megint lett, megint vége lett, megint lett, megint vége lett... és így tovább.

Én csak azt tudom, hogy 100%ig az ösztön vezérel amit férfi tested átvételekor beprogramozva kaptál. Angyalnak látod... aztán démon lesz belőle...és tényleg nagyon szereted és törődsz vele, a szexben is megadsz neki mindent (pedig ez nem jellemző ránk) csak vele tudod elképzelni az életedet aztán az élet közbeszól, vagy más. Semmi sem örök... és, hogyha egy nőtől reméled a lelked üdvét abból nagy szopás lesz. Azt hitted könnyű mi? Megszületsz azt jó lesz. Ezt a világot én a kitartás világának nevezem. Sokat kell itt dolgozni a szivunkel az elménkel a testünkkel. Meglehet csinálni azt is, hogy békében életetek végéig szerelemben éljetek. De testvér... szerintem vannak nagyobb boldogságok, nagyobb és nemesebb célok. Hagyd el ezt az egészet de legfőbbképpen magadat mert te csinálod magadnak ezt az egészet. Gondolj a barátaidra és a testvéreidre. Azokat a kapcsolatokat most tudod gondozni. Ha megnyugszol egy kicsit és innen indulsz el gondolatban akkor jó lesz. Nőd is lesz. Annyi nő van a fővárosunkban is, hogy a Dunát megakasztanák egymásra fekve :D


még csak annyi utoljára, hogy ez a halgass a szivedre a legnagyobb baromság a legnagyobb barmoktól. halgass a tiszta szivedre! ez már inkább, a nyugodt szivre, a letisztult szivre, de azt el is kell érni.

2019. febr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!