Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz Mekiben reggelizni...

Nagyon gáz Mekiben reggelizni heti 1 vagy 2 alkalommal? Ti mit gondoltok, ha megláttok valakit oda bemenni reggel egyedül?

Figyelt kérdés

Többször nem.


Igazából nem is a kajáért vagyok úgy oda, isten ments, de le tudok ülni, el lehet lenni 1 órát is akár, van mosdó. Ez sehol nincs, max. a buszmegállóban egy koszos, 280 Ft-ért. Csak egyszer mentem be, mert nagyon pisilnom lellett, de undorító. Ha ezt kivonjuk az árából. Lehet netezni, mondjuk wifi nincs. Nem hidegben vagyok és sétálgatok.


Amúgy a kajával is el vagyok, megeszem, meg legalább ettem valamit reggel... Viszont kicsit rossz tóle a gyomrom, nem tudom elmagyarázni, nem gyomorrontás. Bár 1-szer kétséges, hogy nem-e ott kaptam.


De szeretem, meg nem is hízlal ennyi még, talán. Az otthoni fehérkenyér sem egészségesebb.


Csak attól félek, meglát valaki és hát tényleg gáz.


2019. febr. 20. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen sose problémáztam. Amikor úgy dolgozok, akkor az útba eső mekiben reggelizek. Még mikor suliba jártam, akkor is előfordult, hogy ott reggeliztem a kis (akkor még volt) rántottámat, és befelé sétálva ittam meg a cappuchinómat. És baromira nem érdekelt, ki mit gondol.

Téged ugyan miért érdekelnek ilyen jelentéktelen marhaságok?

2019. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

"Az otthoni fehérkenyér sem egészségesebb."


Az legalább összeszikkad,és megpenészedik...a mekis cukrospogi meg hetekig hónapokig a raktárban van lyuggatott nejlonfóliába,csak,hogy tudjál a dolgokrol.


Annyiban igazad van,hogy kultúráltabb mint egy koszos büdös vasútállomás,buszpályaudvar. ahol szétvan hyugozva szarva minden.

2019. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Rajtad kívül millióan csinálják. Főleg ha várni kell. Én is szívesebben beülök egy mekibe, vagy egy normálisabb kocsmába fogyasztok valami apróságot, használom a kulturáltabb mosdót és kivárom azt az időt a melegben mint mondjuk a kéregetőkkel teli büdös váróteremben.

A közeli coopban is szívesebben mászkálok negyed órát, csak hogy ne kelljen a hajléktalanokat kerülgetnem.

2019. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem miért lenne gáz. Én csak sajnálom rá a pénzt, mobilnetre viszont nem sajnálom, szóval internetezni bárhol tudok. A "hízlal" pedig nem csak az étel összetételétől függ hanem az elfogyasztott mennyiségtől, a legrosszabb része a cukros üdítő.
2019. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként érdekes, mert nekem egyedül csak a mekis kajától fáj a gyomrom, semmi mástól (más gyorséttermet még nem próbáltam).
2019. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
29%

Szerintem simán menj el. Ez a te dolgod, a te életed. én egy hónapja csináltam pont ugyan ezt, csak már elköltöztem.

Szerintem a akják is tök jók a McDonaldsban, főleg a reggelik.

2019. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Én mondjuk nem szeretem a McReggelit, és idegesít is, hogy nem lehet más kérni reggelit.


Én ebédelni szoktam ott hetente 1-2 alkalommal, mert:

-nincs sok normális kajálda a környéken... van pl. egy menza, de a menzás naproforgóolajban sült rántott hús a félig nyers, de legalább agyonsózott petrezselymes krumplival pont annyira egészséges szerintem, mint egy BigMac...

-kínaitól meg gyrostól simán lehet f.sni, a gyorskaják közül a meki a legbiztonságosabb (meg szerintem legfinomabb is)

-ahogy mondod, le lehet ülni, van wifi, tiszta a WC.

-személy szerint jobban szeretem mint a Burgert vagy a KFC-t (Burgerrel az a bajom, hogy néha ezer év a kiszolgálás, KFC-vel meg hogy néha ki tudja hány napja kisütött aszott húsokat adnak... bár lehet, hogy étteremfüggő, és más helyen normálisak...)

2019. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted hány ember foglalkozik azzal, hogy épp ott vagy a Mekiben vagy sem? Arról nem beszélve, hogy amíg nem ártasz vele senkinek, addig meg senkinek semmi beleszólása nincs, én pl. tennék rá magasról, hogy ki mit gondol, mindenki foglalkozzon a saját dolgával, csak néha ez nem megy az embereknek.
2019. febr. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!