Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé szép lányként van...

Kevésbé szép lányként van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, szóval én is szeretem a szép dolgokat, ruhákat, kozmetikumokat, ékszereket...

Viszont nem látom értelmét, hogy bármit is vegyek magamnak, mivel minek.

Nem tartozom a nők azon kiváltságos százalékába, akiket szépnek szoktak nevezni, szóval teljesen feleslegesnek érzem ilyesmire kiadni. De ha látok valami bájos dolgot, vagy valami finom illatú parfümöt, nem tudok nem vágyni rá...


Fiatal se vagyok már annyira, 20 felett.


2019. febr. 21. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért tartod magad kevésbé szép lánynak?
2019. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szépség szubjektív. Valakinek tetszel, valakinek nem. Azért mert valaki nem tart szépnek ne keseredj el, ne változz és ne változtass magadon, légy önmagad. Biztos lesz olyan aki így is szépnek lát, csak lehet még nem ismered.
2019. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ekkora faszágot, de komolyan. Miért ne vehetnél fel szép dolgokat? Mások miatt öltözködsz vagy magad miatt? Ha jobban éreznéd magad attól, hogy neked tetsző ruhákat hordasz, máris megérte, az meg kit érdekel, hogy az utca átlagemberének "nem vagy szép"? Szerinted csak az instamodelleknek szabad a saját stílusuk szerint öltözködniük, olyan ruhákat hordaniuk amik tetszenek nekik? Orbitális baromság. Bár az is igaz, hogy egyelőre ne szép holmikra költs, hanem egy terapeutára, mert ilyen súlyos önértékelési problémákkal és korlátolt látásmóddal nagyon megnehezíted magadnak az életed.
2019. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, egyrészt nem a ruha teszi az embert így meg úgy, azért igenis számít az öltözködés, a számodra előnyös holmik sokkal csinosabbá tesznek, ahogy egy jó smink (nem a vakolat-típus, mert az már ciki) is. A hozzád illő parfüm szintén vonzó meg amúgy is, a szép cuccok nem a bombanők kiváltságai (akik amúgy lehet, nem is annyira bombák, ha leveszik őket magukról).
2019. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút átérzem! :)

Éveken keresztül kaptam az iskolában, még középiskolában is, hogy csúnya vagyok, meg ronda, meg fújj...

Azóta nekem is nehéz olyan ruhákat venni, ami látom hogy nem az én “szintem”

Viszont igaz az, hogy valakinek szép leszel :)

Párom szépnek talál, és a környezetemben levő emberek el sem hiszik hogy valaha engem csúfoltak volna..

szóval türelmet és kitartást, mert túl lehet jutni ezen az érzésen :)

N

2019. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A minap olvastam egy könyvben, hogy a matematikának, mint tudománynak nagyon árt, hogy sokan úgy gondolnak rá, mint valami olyan dologra, ami csak a zseniknek van fenntartva. Ha valaki nem született zseni, akkor inkább elpártol a matematikusi pályától - pedig ha a lelkesedése megvan hozzá, akkor szorgalommal szép eredményeket érhetett volna el. Sok szorgalmas ember nagy előrehaladást tud elérni, akkor is, ha nem született zsenik.


Ugyanez van a szépséggel is. Jó, nem születtél bálkirálynőnek. És akkor? Szerencsére egy lányon bármilyen szépség"hiba" lehet cuki, ha amúgy mosolygós az illető. Tanulással, és egy kevés, de ügyes sminkkel sokat lehet dobni az összképen.


A másik meg az, hogy folyton változik, mennyire látja szépnek magát az ember. Otthon két fürdő van, az egyikben szépnek látom magam, a másikban kiszipolyozott bányarémnek (23 évesen). Ha jó a kedvem, szépnek látom magam, ha rossz, akkor csúnyának. Ha mosolygok, sokkal szebben nézek ki. Nem lehet, hogy csak valami lelki törés ért utol? Kikeveredsz belőle, és megint értékelni fogod tudni magad.

2019. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen szubjektív a szépség, azt nem tudhatod: mások mit gondolnak rólad és pusztán csak és kizárólag ez alapján ne vonj meg magadtól dolgokat...

Mindenkinek más jelenti a szépet.

2019. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy miféle kiváltságról beszélsz, de az öltözködésben és stílust illetõen sok nõ igyekszik megtalálni a hozzáillõt. Nem akarunk senkire sem hasonlítani, pláne nem “insta modell princessekre”.

Én imádom, ha találok olyan darabokat, ami jól áll nekem, ami meg nem áll jól, azt nem erõltetem, akármennyire is trendi. Pl. nem fogok haspolót hordani, csak mert divatos, ha egyszer nem áll jól rajtam és nincs is tökéletesen kidolgozott hasam, amivel büszkélkedhetnék.


Szerintem elég gáz ez a kérdés, mert nem csak magadat alacsonyítod le vele, hanem a többi nõt is. Nem csak “kiváltságos százalékot” szoktak szépnek nevezni, hanem a legtöbb nõt, nem tudom melyik bolygón élsz te...

2019. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Durva vagy. Azért vegyél magadnak bármit is, mert tetszik neked.
2019. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Kevésbé szép lány nincs csak igénytelen.
2019. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!