Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé szép lányként van...

Kevésbé szép lányként van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, szóval én is szeretem a szép dolgokat, ruhákat, kozmetikumokat, ékszereket...

Viszont nem látom értelmét, hogy bármit is vegyek magamnak, mivel minek.

Nem tartozom a nők azon kiváltságos százalékába, akiket szépnek szoktak nevezni, szóval teljesen feleslegesnek érzem ilyesmire kiadni. De ha látok valami bájos dolgot, vagy valami finom illatú parfümöt, nem tudok nem vágyni rá...


Fiatal se vagyok már annyira, 20 felett.


2019. febr. 21. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy és sajnálom, hogy úgy érzed: nem vagy szép.
2019. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31 vagyok és nagyon is fiatalnak tartom magam.Ugyhogy az elmúltam 20-al még piszok fiatal vagy. A külsőt meg fel lehet turbózni megfelelő ruházattal stb
2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha örömet okoz neked, akkor van értelme.

A parfüm illatát te élvezed a legtovább, hiszen te viseled. A ruháid rajtad vannak, nem máson. A mindenféle vidám színű kozmetikumok, rúzsok, szemfestékek rád kerülnek, nem pedig másra.

Szerintem könnyebb ebben a tekintetben magadért élni. Az alapján vegyél dolgokat, hogy örömet okoznak-e neked vagy sem, ne pedig az alapján, hogy vajon másoknak tetszenek-e vagy sem.

2019. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Relatíve hogy valaki szép e. De tegyük fel, hogy csúnya vagy. És akkor mi van? Még pluszban meg is bünteted magad érte és lemomdasz a vágyaidról. Ehhez csak gratulálni tudok 🙂 Örülj, hogy egészséges vagy, mert az sem mindenki kiváltsága. A szépség egyébként is egyrészt múlandó, másrészt belülről fakad. Annyi elégedett és boldog nem olyan szép ember van. Akik elégedettek és szeretik egymást. A te választásod, hogy közéjük fogsz e tartozni vagy lehúzod magad a wcn bűntetéaből mert nem vagy tökéletes. Hozd ki magadból a maximumot. Öltözz csinosan, legyél ápolt, sportolj és legyél jó alakú és élvezd azt amid van! Öregnek meg végképp nem mondanálak mert elmúltál 20. Képzeld vannak 60-70 éves emberek is akik jól érzik magukat a bőrükben, pedig nem úgy néznek ki mint egy 18 éves fotómodell.
2019. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!