Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti csináljátok azt, ha tetszik...

Ti csináljátok azt, ha tetszik nektek valaki, még véletlenül sem néztek rá?

Figyelt kérdés
Pl. akár tömegközlekedésen is. Bárhova néztek, csak rá nem, ignoráljátok. Ha igen, miért teszitek? Kort és nemet is, légyszíves!
2019. febr. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. 20/F
2019. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen pont ma is ez tortent. Nem tudom elkepzelni hogy ilyen helyes lanynak en tetszhetnék meg mindig arra gondolok biztos van pasija.
2019. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
31/N régen igen. Zavarban vagy. Önbizalomnövelésre van szükséged. Eskü nekem az segített hogy marha sokat néztem a Szulejmánt és a Hürrem amilyen önbizalommal volt feltelve,ahogyan lealázott másokat ha fikázták és ahogyan utána ment annak amit akart azt ahogy figyeltem hogy micsoda temperamentum az segített. Mivel megfigyeltem hogy milyen egy igazán önbizalommal feltelt ember. Érdemes színészek temperamentumát fogyelni.Rettentő önbizalmuk van
2019. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem ismerem az illetőt, akkor szokott ilyen lenni. Ha megismerem, beszélek vele, és úgy alakul ki a vonzalom, akkor szoktam elég intenzíven nézni, azonban visszább kapcsolok a beszélgetésekkel vele. Nálam ez így jön inkább le. Talán mert félek az elutasítástól. (36F)
2019. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. (N)
2019. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos igen. Magam sem tudom miért csinálom ezt, de nagyon idegesít engem.

18/L

2019. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nálam ez pont fordítva van.


Ha nem jön be az illető rá sem nézek, tehát nem érdekel az illető.


Ha viszont folyamatosan nézem az illetőt, az annyit takar hogy tetszik nekem. Nem hiába mondják azt hogy a szem a lélektűkre.



17L

2019. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én sajnos ezt csinálom.nem tudom megmagyarázni, miért.nagyon zavarba jövök.

N

2019. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29/N


Alapjáraton senkire sem nézek, ha csak nem szeretném megszólítani. Volt már incidens, hogy egy férfi irányába bambultam a vonaton (nem a férfit bámultam, csak arrafele meredtem), mire a férfi elkezdett velem üvölteni, hogy ne nézzek rá. Azóta tartom magam ehhez; se utcán, se tömegközledésen, se máshol nem nézek rá senkire.

2019. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsu0217 válasza:
90%
Igen, előfordult már ilyen. Talán ilyenkor az volt bennem, hogy ne lássa hogy bejön nekem, hanem ő kezdeményezzen, merjen engem megszólítani, ne én kezdeményezzek. Azt hiszem az ilyen esetekben nem voltam biztos magamban, sem a saját érzéseimben.
2019. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!