Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, választ szeretnék,...

Srácok, választ szeretnék, miért csináljátok ezt, ha tetszik a csaj meg bejön stb? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Egy sráccal régóta ismerjük egymás több év után most nagyon jóba vagyunk, találkoztunk is többször, bevallotta h szeret velem lenni, szereti a társaságom az illatom, utalt arra is h mivan ha én nem érzem ugyanazt, aztán nem bírtam ki megcsókoltam, viszonozta stb, minden szupi.....de miért nem keres? elvan tűnve se egy face üzi se sms semmi, haa annyira érdeklem meg ilyeneke mond mi ez h így eltűnik? ilyenkor mi van a fejetekben? nehogymár én keressem rögtön, ő a férfi........és nem nem akart csak megd*ni

2014. júl. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nyaralni van ahol nincs wi-fi
2014. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen. Megnyugtatásul ha barátnőmet nem hívom fel, akkor gyakran 2-3 naponta válaszol a Facebook üzenetemre, kivéve ha ő akar valamit.
2014. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt már párkapcsolata? nem lehet, hogy be van ijedve és neki ez nagyon új helyzet?
2014. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt kapcsolata már, csak sok negatív dolog történt vele, tapasztalt srác meg normális is :) 22 éves
2014. júl. 9. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Nem lehet, hogy nyaral?
2014. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dolgozik :D
2014. júl. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!