Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Instagram egy hatalmas...

Az Instagram egy hatalmas hazugság?

Figyelt kérdés

Mindig irigyeltem ezt a lányt az alakjáért, annyira tökéletes:

[link]

[link]


Míg meg nem láttam ezeket a képeket:

[link]

[link]

[link]


Nem tudom elhinni, hogy ez ő.

Hová lett a dereka? És egyáltalán hogyhogy nem is hasonlít az alakja a másik képre?


Most akkor a többi tökéletes Insta-lány se "igazi"?


2019. febr. 23. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Az igazi képeken is jó alakja van, látszik, hogy ne retusált.

Én használok Instát, teszek is fel magamról képeket (nyilván olyanokat, amiket elégedett vagyok a megjelenésemmel), de nem szerkesztem meg őket, még csak nem is sminkelek. Úgy is a barátaim, ismerőseim nézik, vagy ismeretlenek, de az ő véleményük nem izgat.

2019. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mi bajod, a linkelt lány az “igazi” képeken is jól néz ki, linkelhettél volna más példát is... Így egy kicsit inkább a te részedrõl gáz, mert az látszik ebbõl, hogy túl ítélkezõ vagy és lealacsonyítóan beszélsz valakirõl, mert nem “tökéletes”. Tudod, senki sem az, még a leghirhedtebb modellek sem, tehát eléggé idõpocsékolás tökéletes embereket keresgélni, akár instán, akár a való életben. Nem értem, hogy miért várod el valakitõl, hogy tökéletes legyen, kíváncsi vagyok, hogy te hogy nézel ki, ha már ennyire kritikus vagy.


Szerintem hazugság inkább az, ha valaki retusált képeket tölt fel, vagy nagy vakolat sminkben készült fotót, nincs bajom olyan fotókkal, ahol elõnyös pózban áll és nem tudom miért kell agyf@zt kapni, ha valakirõl elõkerül egy pillanatkép, amin épp nem pózol. Pillanat képeken senki sem jön ki olyan szexin, nem tudom mit vártál. Talán nézegesd a saját képeidet, mielõtt másokkal szemben óriási elvárásokat állítasz fel.

2019. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
2019. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Míg meg nem láttam ezeket a képeket."


Ő Jessica Alba, édesanyja

francia és dán származású, édesapja mexikói-amerikai

A Sin City filmben

Fantasztikus négyes filmben szerepelt.


Inkább Iggi Azalea a kamu.

2019. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!