Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberi tulajdonságok...

Ezek az emberi tulajdonságok mennyire negatívak? : pesszimizmus, sértődékenység, irigység

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy tízes skálán kell megmondanom ahol 1 az egyáltalán nem, 10 meg a max akkor:

Pesszimizmus: 3

Sértődékenység: 5

Irigység: 6

(szubjektív véleményem szerint)

2019. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyira, hogy az ilyen embereket messziről elkerülöm.
2019. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Távol állnak tőlem ezek a tulajdonságok. Nehéz így megállapítani.
2019. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: Tehát szerinted egy olyan ember, akinek nincs egészséges önbecsülése, az egyből elkerülendő és elítélendő?
2019. febr. 8. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ezen az oldalon csak bántanak!

Òvatosan a kèrdèsekkel.

Avval,hogy pesszimista vagy nem bantasz senkit.

Csak vigyázz szavaiddal ne hùzz le másokat.

Az irigysèget nem tudod iranyìtani...de idovel dolgozhatsz rajta.Èn nem ìtèlem el az irigyeket,mert sajnos èn is kűzdök vele.

(ameddig valaki nem tapasztalja meg az irigysèget,addig azt hiszi az rosszindulat...pedig sok fajta irigysèg van.Van akinek csak egyszeruen faj, hogy o nem boldog de mas igen es ezert irigy,de artani evvel nem akar).

Ha valaki szeret elfogadja,hogy sèrtődèkeny vagy es tapintatos lesz veled.

De igyekezz nem az lenni,hanem megbocsátò :)

Szòval èn nem haragudnèk semmi miatt,de attòl fèlnèk,hogy a rossz kedved vagy hozzáállásod engem is lehùz...

Csak emiatt aggòdnèk.

Ès avval ne törődj más mit mond,mert senkinek nincs joga elìtèlni tèged.

2019. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Utolsò vagyok!

Tudod,ha valaki kegyetlenül sok mindent megèlt az èletben az sajnos mindent megert szinte.

Tehát nem elìtèlni fog,hanem sajnalni,amiatt,amit èrzel.

Egyedül a sèrtődèkenysèg,ami butaság,mert megbocsátònak kell lenni.

Vagy kerülni az olyan embereket,akik bántanak.

Ha Te elvarod,hogy veled elnèzőek legyenek,Neked is annak kell lenned.

2019. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

#2: Tehát szerinted egy olyan ember, akinek nincs egészséges önbecsülése, az egyből elkerülendő és elítélendő?


Mindenki számára elérhetőek azok az eszközök, amikkel egészséges önképet teremthet magának, de ha valakinek büdös az önfejlesztés és inkább a könnyebb utat választja, aztán irigykedik, mindenen megsértődik és sajnálja/sajnáltatja magát, az a szememben nem érdemel meg semmiféle empátiát. Én is egy ilyen szardarab voltam még nagyon régen és én se érdemeltem volna meg, hogy segítsenek, amíg nem segítettem magamon. Az ilyen ember vagy dolgozzon magán és tanulja meg motivációba fordítani a negatív érzelmeit, vagy forduljon fel, de lehetőleg másoktól messze. Lehet lepontozni, meg szívtelen szarnak tartani, nem igazán érdekel, baromira elegem van már ebből a gyengeségkultuszból, ami manapság megy.

2019. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"#2: Tehát szerinted egy olyan ember, akinek nincs egészséges önbecsülése, az egyből elkerülendő és elítélendő?"


Látom ez is egy kérdés ami csak arra fog kimenni, hogy kiforgasd a válaszolók mondanivalóját.


Nem mellesleg, attól, hogy nem egészséges valaki önbecsülése, még nem egyenlő a pesszimizmussal, sértődékenységgel, irigységgel.

2019. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pesszimizmus: 4 pontos, sértődékenység: 8 pontos, irigység: 10 pontos.
2019. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Isten megèrt az a lènyeg.

Hiszen,olyan magasfoku intelligeniával ès bölcsessèggel rendelkezik,amit elkèpzelni nem tudunk.

2019. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!