Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elviselni az...

Hogy lehet elviselni az életet ha minden szr benne? És ha semmi se sikerül?

Figyelt kérdés
Még egy szr munkahely se. Nem mintha akarnek masoknak dolgozni de kene a penz.

2019. febr. 24. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor dolgozz magadnak! ;) igaz azert 3x annyit kell, mint másnak, de legalabb azt csinálod amit akarsz.
2019. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Pont ez a jó benne. Sz.r az élet, de te elhatározod, hogy akkor is eléred a célod, és eléred, ha sok évnyi szenvedés árán is. Akkor majd hogy fogsz örülni.
2019. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Vagy nem éred el, de sok évet rááldoztál feleslegesen.

Vagy eléred, de addigra mindegy.

2019. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Ido
2019. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Be kell venni a leszaromtablettát.

Nagyon régen gazdag voltam, majd lecsúsztam és sokáig nagyon csóró. Most átlagemberesen élek anyagi szempontból, pedig van pár vágyam, amit újra szeretnék birtokolni, ami már régen megvolt.

Egyfelől örülök, hogy a filléres gondok megszűntek, de messze nem vagyok még szinten.


Párkapcsolat: dettó. Volt, csodás volt, elszaródott, 15 év után lettem kukázva, 6 éve csak kötekedő nőket vonzottam be. Feladtam. Leszarom. AMikor látok párokat veszekedni, akkor azt mondom: "nem is biztos, hogy annyira szar nekem".


Kb ez lett a hozzáállásom az élethez. Autonóm vagyok szellemileg, szabadúszóként dolgozom, alkalmi megbízatásokkal, de annyi mindig összejön, hogy nem kell munkahelyben gondolkodnom. Szeretnék magasabb szintet, de ha csak a nem nem nem nem, akkor szopjon loat az univerzum és bsazok bele az egészbe vaschtagon. Ennyi,

2019. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy rossz a megközelítési módszered a dolgokhoz. Én megpróbálnék máshogyan hozzáálni.
2019. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom. Nekem van munkahelyem, a fizu is egész jó, de mégse megyek vele semmire, mert nem tudok egy xaros lakást megvenni hitelre se. Pedig küzdök rendesen, de nem megy.

Párkapcsolat halvány, majdnem nincs, család nincs, pedig ezekbe is rengeteg energiát öltem, hogy legyen minden.

Mindent beleadok, eredmény semmi, csak hogy nem tudok aludni a stressztől, azért is irkálok most.

Nem tudom én se már, hogy mit lehetne csinálni, hogy valami végre sikerüljön, de már nekem is nagyon elegem van, kezdem feladni, sőt.

2019. márc. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!