Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fenéért hiszi azt mindenki...

A fenéért hiszi azt mindenki hogy látatlanban mindent jobban mint én?

Figyelt kérdés

Tényleg, bármit csinálok mindenki kész az észt osztani hogy hogyan is kéne. Majd mikor a kezébe adom a szerszámokat hogy mutassa meg akkor érdekes módon nem megy. De holnap kezdő elölről. És aztán megint és megint.


Ha segíteni akarnának még megérteném. De nem, csak le akarnak idiótázni, meg bele akarnak okoskodni, pedig fingjuk sincs az egészről.


2019. febr. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem jól tudod.:)
2019. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy nem foglalkozol az ilyenekkel, hanem csinálod a tudásod szerint.
2019. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mindent jobban TUD mint én?
2019. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl passzív vagy. Én nekem is csináltak ezt sokszor, de még lehet őket szopatni könnyedén. Ha keményebben lépsz fel ellenük, megmutatod hogy segghülyék és te vágod a témát akkor leállnak.
2019. febr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!