Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek képes elengedni...

Hogy legyek képes elengedni az egyik hobbimat?

Figyelt kérdés
2-3 éve kezdtem el bmxezni de most sajnos abba kell hagynom mert tönkre ment az egyik alkatrész és az anyagi hátterem nem engedi meg hogy újat vegyek. Meg amúgyis már elegem van belőle hogy állandóan szét vannak verve a lábaim stb. Másik hobbim már van. A gitár, de a bmx mellett is gitároztam szóval ez nem opció hogy új hobbit keressek.

2019. febr. 24. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy többet nem ülsz Bmx re.
2019. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért ez sajnos nem olyan egyszerű. Főleg most hogy jön a jóidő. Ha nem ment volna tönkre akkor nem hagynám abba de már rengeteg pénzemet beleöltem és többet nem akarok/nem tudok
2019. febr. 24. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tönkrement és nem futja cserére, akkor nincs sok választásod, mint abbahagyni. Gitár, bmx, gondolom 12 és 16 év között lehetsz, ha attól félsz, hogy túl sok szabadidőd lesz, ne aggódj, tanulnivalód bőven van, töltsd el hasznosan a szabadidődet.
2019. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok szakmunkásképzőben végzős
2019. febr. 25. 08:15
 5/10 anonim ***** válasza:
És ott nem kell tanulni?
2019. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nem.. mindennel kész vagyok szinte be se kell járnom.
2019. febr. 25. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor készülhetsz a továbbtanulásra/munkára. Ne aggódj, akkor majd nem lesz olyanra gondod, hogy nem tudod mit csinálj szabadidődben. Érettségi, nyelvvizsga megvan már? Ezekkel tudsz foglalkotni bmx helyett.
2019. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok tovább tanulni. Ahova meg dolgozni megyek ott reggel 5:30-13:30 ig van a munkaidő
2019. febr. 25. 12:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig kellene. De legalább lesz időd délután bevásárolni, főzni, mosni, csekkeket elintézni, saját lakás után nézni és elköltözni.
2019. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jézusom azért nem kell ilyenekre gondolni... csak egy hobbi abbahagyásáról van szó :D
2019. febr. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!