Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elengedni?...

Miért nem tudom elengedni? Miért ragaszkodom hozzá?

Figyelt kérdés
Megismertem interneten egy embert. Idősebb nálam. Kicsit lelkileg roncs. Ahogy én is. Valamiért ragaszkodom hozzá. Nem tudom elengedni, megbeszéltük, hogy nem beszélünk többet. Ő válásra vár. Nekem családom van. Nyílván nem vagyok szerelmes, ellenben ragaszkodom....
2019. jan. 12. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Emese drágám most olvasom. Nem kellett volna ide írnod megbeszéljük privátvba. Már ott hagytam a feleségem a gyerekeimért még harcolunk. Írok privát szeretlek
2019. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2019. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Józsi felismertél? :/
2019. jan. 12. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem hogy mikor dobàlóznak az emberek olyan fogalmakkal amiket nem ismernek. Miért lenne ragaszkodás? Az akkor van ha ragaszkodsz egy érzelemhez ami már nincs, de elég ideig fenn állt ahozz hogy megszokd. Szóval hacsak nem voltál évekig szerelmes belé, akkor most vagy.
2019. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetek szerelmes, sosem láttam.
2019. jan. 12. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az a helyzet, hogy jó érzés beszélgetni vele? Hiszen - élőben ezek szerint még nem is találkoztatok?
2019. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó érzés beszélgetni vele.Mintha ezer éve ismerném...sosem láttam. Egyszerűen megért engem. Ugyanazt az életútat járjuk.(járta)
2019. jan. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!