Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy baj ha...

Miért olyan nagy baj ha valaki otthonülős?

Figyelt kérdés
Annyi embertől lehet hallani hogy az otthonülős emberek unalmasak, többet kellene kimozdulniuk. Én is megkaptam már rokonoktól meg korombeliektől is, és teljesen őszintén nem értem hogy mi a probléma.:D Kevés barátom van de velük jól elvagyok, amikor találkozunk akkor mozizunk, otthon filmezünk, kirándulunk, kiállításokat nézünk meg, kávézunk vagy csak bolyongunk a városban, egyszerű programokat szervezünk és csak beszélgetünk. A szórakozóhelyek nem az én világom, a csapatsportot egyénire váltottam, és a hétvégéket szeretem egyedül eltölteni, olvasni, írni, filmezni vagy bármi mással lekötni magam, nem sűrűn mozdulok ki. Nem érzem hogy bármi baj lenne velem, de az zavar hogy sokan nem értik meg, hogy bizonyos típusú embereknek ez a szórakozás, hogy nem érzik magukat magányosnak ha sokáig egyedül vannak.

2018. nov. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert a társadalom azt várja,hogy legyen mindenki harsány,pörgős.
2018. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert az emberek agy része képtelen elfogadni, ha valaki másképp gondolkodik, mint ők.

Én is otthonülős és magamnak való vagyok inkább és én is mindenkitől megkapom, hogy ez nem normális dolog, meg hogy ha nem élem ki magam most, majd később bánni fogom...Persze, egész életemben utáltam az embereket, a tömeget, majd biztos 40 éves családanyaként fogok egy nap arra kelni, hogy "Hmmm, olyan jó lenne valami tuctuc zenére idétlenül táncikálni, miközben egy tucat részeg, betépett ember csápol az aurámban ://"...

20l

2018. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem baj. Ha ilyen vagy, ilyen vagy, sokkal jobb, ha a saját igényeidnek megfelelően élsz, mintha mások elképzeléseit próbálnád magadra erőltetni, az fárasztó ám.
2018. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz.:) Eszemben sincs változni, hosszú évekig zavart hogy ilyen vagyok, de aztán rájöttem hogy én így vagyok boldog, akik a legfontosabbak nekem azok így szeretnek, és csodabogár sem vagyok, rengeteg introvertált ember van még rajtam kívül.

Csak azt nem értem hogy miért kellene mindenkinek nagyszájúnak és pörgősnek lenni, hogy miért nem tudja elfogadni a többség, hogy mi így vagyunk boldogok.

2018. nov. 10. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom en is ilyen tipusu ember vagyok es rolam is igy velekednek. Egy baratno azert jol jonne nagyon vagyok ra.
2018. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%

kapaszkodj meg: én még utazni/nyaralni/kirándulni sem szeretek. többnyire nyűgöt jelent az összepakolás, az odajutás, és 100%, hogy nem azt a kényelmet kapom, ami az otthonomban van.


számomra a világ vége a városom határa (megyeszékhely).


a bulizással, éjszakázással hasonlóképpen vagyok. nem szeretek kimaradozni, este 8-kor már itthon szeretek lenni.


nem vagyok túl divatos, tudom:)

2018. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Hm en szivesen utaznek nyaralnek ha lenne kivel meg ha lenne tobb penzem.
2018. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!