Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért miért másztam rá valakir...

Azért miért másztam rá valakire, mert részegek voltunk és ahogy röhögtem rátettem a kezem a vállára?

Figyelt kérdés

Részegen amúgy is szeretek mindenkit, de csak ennyi volt benne, mellettem ült és ahogy röhögtem megfogtam a vállát. Ezen van kiakadva, mert hogy majdnem lesmároltam... Ezzel hogyan...


De egyébként a barátnőm volt a gáz, mert ó hívott oda, nekem semmi szándélom nem volt ezzel, ők akartak minket összehozni.


De most egy tök ismeretlennel os így csi álok, ezen mit akad ki bárki is...


2019. febr. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Tök részeg vagy lány létedre? Inkább ez a gáz. Az pedig, hogy valakinek belemászol az intim szférájába, megfogod, akár ráteszed a kezed, jelzés részedről, hogy többet akarsz, vagy annyira szoros közöttetek az ismeretség, hogy ezt simán megteheted.

Azért egy részeg csaj, aki mindenen röhög meg előadja magát, elég idegesítő tid lenni, miközben ő meg van győződve, milyen jó fej. Hát nem.

Egyébként neked miféle barátnőid vannak, akik olyan csávóval akarnak összehozni, aki kiakad egy részeg lány taperolásától?

2019. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ellenségképkereső frusztrált válaszolótársaim gondolatmenetével szembe menve: ez lófax, semmiség, minden csoda 3 napig tart, pár hét és már senki nem is fog erre az egészre emlékezni. Ne foglalkozz vele. Meg a kioktató rosszindulató válaszadókkal sem. Amúgy is vicc, hogy virtuálisan mindenki a legtökéletesebb és legerényesebb a világon, aki sosem hibázik. Hagyjuk már.


Érezd jól magad, örülj annak, hogy ha hibázol is, azt jelenti élsz és vagy. Minden(ki) más meg le van szarva.

2019. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Kapod az ívet rendesen úgy látom :D


Én a srácot nem értem. Ha tényleg csak annyi volt, hogy rátetted a kezét a vállára, azon nem kellene ennyire kiakadnia. Arra tudok gondolni, hogy van valakije vagy tetszik neki valaki és nem szeretné, hogy más is közeledjen hozzá, vagy nem tudta lekezelni a szituációt.


Az első két válaszolónak: Én is barátságosabb, nyitottabb vagyok részegen, mégsem vagyok hímringyó ;) Van akiből a barátot van akiből az állatot hozza ki az alkohol, ennyire egyszerű. Ennyi erővel a 2-est is lehordhatnám egy nyomorék f...nak amiért csak arra kellenek neki részeg lányok :)

2019. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ez baromság, meg nem voltam huu de részeg, megittam kettő sort... Továbbá ő ült le mellém, én nem másztam sehova...


Amúgy néha az osztálytársaimmal is csinálok ilyet, hogy reflexből ráteszem a kezemet a vállára, még inni sem kell hozzá... Tőlük sem akarok semmit... Családtagjaimmal is...


Meg tőle sem, csak beszélgettünk... Nekik volt "hátsó szándékuk", hogy otthagynak vele...

2019. febr. 25. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak ennyi volt, akkor az illető túlreagálta.

Ha nem tetszett neki, akkor sem kell így hisztizni, arrébb megy vagy szól, hogy bocsi, nekem ez túl sok, és kész, meg van oldva.

2019. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg csak ennyi volt és ezt is megszokásból csináltam...


Amúgy nem, nincs senkije, szwrintem csak az volt a baja, hogy mondtam neki nem ismerkedek és akkor hirtelen minek vagyok már ott... De akkor is másnap ezen hisztizni.... Nem is köszönt.

2019. febr. 25. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor valószínűleg megsértődött, hogy te nem akarsz semmit tőle. Ilyenkor sok fiú, sőt felnőtt férfi is azt teszi, hogy kitalál valamit, amivel megbánthat és saját magát hozhatja ki jól. Pl. hogy ő sem akart tőled semmit, sőt te másztál rá. Ez annyira tipikus :D
2019. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Drazicc ***** válasza:
12%
Kérdező, a válaszaidból kivehető, hogy kezdesz kijózanodni, úgyhogy lehet, hogy pár óra múlva már egész érthető szövegeket fogsz írni, akkor majd ismételd meg a kérdésed jó?
2019. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kijózanodni? 😂😂


Nagyon vicces, amúgy sem most este volt...

2019. febr. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!