Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?...

Hogyan fogadjam el magam? Lent,21/F

Figyelt kérdés

Hogyan fogadjam el magam, a hibáim? Jelenleg szó szerint utálom magam azért amilyen vagyok és szégyellem is. Buszon szeretek elöl ülni az első ülésen, és sokszor kellemetlenül érzem magam mikor szállnak fel emberek. Csúnyának és kövérnek tartom magam és már volt aki igazolta is ezt. Nemrégiben (~ 1 éve) beszélgettem egy lánnyal a neten és képet kért majd nem írt többet.

Nincs barátnőm sajnos nem is volt még 1 felszínes kapcsolaton kívül más, de az a lány is inkább kihasznált csak.

Régen fociztam még általánosban, akkor még eltudtam magam fogadni úgy ahogy. 3 éve komoly depresszióba estem és akkor semmi nem érdekelt. Akkor felhíztam 112kg-ra (171cm magas vagyok !!! )kb úgy néztem ki mint egy felfújt lufi. Jelenleg visszafogytam tavaly ősz óta 86 kg-ra de ettől lentebb sehogy sem tudok fogyni. De még ha le is fogynék 70 kg-ra megint akkor sem oldódna meg a gondom, mert attól még csúnyának tartanám magam.

Elég sok problémát okoz ez az életemben sajnos. Egyre többször vagyok magányos, egyre többször van rossz kedvem és sokszor már sírhatnám, képes vagyok bármilyen kis hülyeségen felidegesíteni magam és agresszívvá válni de sorolhatnám még. Attól tartok hamarosan újra depresszióba fogok esni.

Nem merek lányokkal ismerkedni, mert úgyis elutasítanának csak. Jelen pillanatban azt gondolom soha nem találok párt olyan csúnya vagyok.

Van itt olyan esetleg aki volt így de már "kigyógyult"? Valaki valami tanáccsal szolgálhatna, mert innen csak lefelé vezet az út sajnos. :(



2019. febr. 25. 18:45
 1/3 anonim válasza:
2019. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én nekem is volt ilyen, nem is egyszer, és igazából rájöttem magamtól a probléma megoldására és nem a tanulom magam csatornájából! Én jelenleg is túl súlyos vagyok kb 40 kg van rajtam ami túl súly, de hiszed vagy sem bele nézek a tükőrbe, és tetszik amit látok. A lényeg amire rájöttem, hogy aki képet kér annak ne kűldj, mivel csak az érdekli hogy nézel ki, vagy tudja hogy valami nem stimmel veled, és szeretne trolkodni! Érted szóval egy bolond aki szeret másokat bántani! Egy ocsmány személyiségű ember akit magán kivűl más nem érdekli! Gondolj arra te remek ember vagy, és késöbb még jobb leszel, talán még le is fogyszmeg más hasonló dolog. Ne hagyd, hogy egyetlen egy ember miatt rossz kedved legyen. Lehet, hogy van kint egy olyan bombázó nő aki csak számomra bombanő, te egy ujjal se érnél hozzá! Na te éppen olyan helyzetben voltál azzal a nővel, nem tetszettél neki, de szard le vesztettél vele valamit? Nem semmit!

Próbáld meg értékelni magad! Kérdezd meg magadtól ki vagy!

2019. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En 20 eves lany vagyok, nagyon ugyes vagy es szerintem légy buszke arra, hogy kepes voltal leadni 26 kg-ot önerőből. Nem mindenki kepes ra... Irtad, h az nem segitene rajtad ha tovabb fogynal, pedig lehet h attol meg nem volna hatrany tovabb edzened, dietaznod. Tudod ez az egeszsegednek is jot tesz, raadasul a mozgas stresszcsokkento, feszultseg levezetonek is jo. Eloszor is ra kellene jonnod az okara annak, amiert szomoru vagy es elveszett. Azt irod csunyanak erzed magad... Akár még ezen is lehetne segiteni, de az is lehet h nem vagy csunya, csak te erzed magad annak, ami szerintem még a legszebb lanyokkal/fiukkal is megesik olykor (no persze ha nem tul egoistak). Ahhoz h bovebb tanacsot tudjak adni, tenyleg jo volna egy kepet latni rolad, mivel latatlanban mondhat barki barmilyen szepet, megnyugatot, aztan kiderul h koze sincs a valosaghoz annak amiket irok en vagy mas. Tehat ha gondolod, privatban irj es szivesen megprobalok segiteni :)


Es oke h en lany vagyok es nem vagyok a helyzetedben, parkapcsolatban elek meg amugy sem vagyok szenya ember, tehat tenyleg segiteni szeretnék neked ha tudok, ezzel csak azt akarom mondani h nem minden lány genya :))

2019. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!