Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek kevésbé kínos?

Hogy legyek kevésbé kínos?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé introvertált személyiség vagyok, illetve mindig is az voltam. Fiúk körében sosem mozogtam nagyon, lánytestvérem van, és úgy nőttem fel, hogy apámmal egy évben körülbelül kétszer találkoztam, szóval nincs nagyon támpontom, hogy hogyan kell viselkedni a másik nem közelében. Lányok körében még úgy-ahogy tudok normálisan és természetesen viselkedni, fiúk körében viszont nem nagyon. (Persze ez csak akkor áll fenn, ha nem nagyon ismerem még az illetőt). Ha megismerek valakit akkor már tudom magamat adni, de sajnos a rossz első benyomás miatt nem sokszor jutok el odáig, hogy megmutassam a jó tulajdonságaimat. A gond még az, hogy emiatt a viselkedés miatt sokaknak az jön le, hogy tetszenek nekem, pedig ez az esetek 99%-ban egyáltalán nincs így. Hogy lehetne egy kicsit ezt kontrollálni? Van egyáltalán valami mód erre?
2019. febr. 25. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, még elég fiatal vagy. Megesik az ilyen. Kis önbizalom mindig jól jön, ezen dolgozhatsz.

Ne görcsölj, ők is emberek, nem kell mindenkinek megfelelni. A normálisabbja meg nem egy esélyt fog adni. Idővel meg bele fogsz jönni, ha látod, hogy nincs miért izgulni.

2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!