Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy értessem meg a meleg...

Hogy értessem meg a meleg barátommal, hogy nem akarom megnézni azt a meleg filmet, amit ő nagyon ki akar beszélni velem? Nem érti meg, hogy nekem ez nagyon taszító és gusztustalan, mármint a nemiség megélése benne.

Figyelt kérdés
semmi bajom a melegekkel de nem akarom látni mit csinálnak intimbe....
2019. febr. 26. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A love simon egy teljesen vállalható tinifilm, ha nem akarod ne nézd meg, de részemről te is elég vállalhatatlan vagy.

Azokra a haverjaimra emlékeztetsz, akik igazából egy gyufaszálat nem tettek volna keresztbe értem, persze “írtó jó barátok voltunk”, mindaddig amíg ők kellően jól jártak velem, minden más esetben én akartam túl sokat.

2019. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Ne nézd meg semmiképpen sem!
2019. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja lehet, elkapod :D.
2019. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 nightlover ***** válasza:
szia. a Love, Simon című filmben összesen egy "igazán meleg" jelenet van, kb öt perc a film vége fele, de semmi durvulás csak nyilvános helyen egy csók a főszereplők között. valószínűleg azért akarja megnézni veled mert hasonlóságokat találhatott magában és a főszereplő Simonban, ez nem is lenne meglepetés mert a film a mai meleg kamaszok alapvető problémáit dolgozza fel.
2019. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy néztem egy filmet és láttam, hogy két férfi csókolózott benne. Hát a hányinger kapott el! Nem is néztem végig a filmet!
2019. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!