Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Miért nem...

Velem van a baj? Miért nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, kutyánk is van. Kb. minden ismerősöm bármilyen kutyát meglát, legyen az nagy, kicsi, valami pitbull szerű gyilkológép vagy akármi, egyből elolvadnak, mert olyan nagyon aranyos. De én egyáltalán nem találok aranyosnak valamiért egy kutyát sem, ez miért lehet?
2019. febr. 26. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Oké, a rottweiler az teljesen más kategória. Azt én sem tartanék, mert nem esetet hallottam már, hogy a gazdájának neki ment csak úgy. De pitbull, az nem vér eb.
2019. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sem aranyos a pitbull kutya meg a tobbi nagyobb termetu kutya sem. Egyszeruen nem erdekelnek, félek toluk.

A kis tacsikat viszont imadom

2019. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szeretem a kutyákat, idegesít ha ugatnak, meg is tartom a tisztes távolságot tőlük. Semmi baj nincs veled, tudtommal én sem vagyok emiatt pszichopata. Inkább macskás vagyok.
2019. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A macska egy undorító érdek állat.
2019. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
A kis testű kutya, az nem kutya szerintem. 😂😂
2019. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Jajj utolsó ez annyira szánalmas.. akkor az alacsony ember meg nem ember?
2019. febr. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trogdor ***** válasza:
100%

Vannak egyszerűen nem kutyás emberek, nincs ezzel semmi baj.

Másik ok ami még lehetséges, hogy van egy alapvető félelmed a kutyákkal szemben és ebből adódik ez.

De bármelyik is legyen, ez nem fogyatékosság, ettől nem leszel kevesebb, ha szereted az állatokat, és nem ártanál egynek sem, akkor minden rendben van.

Sok ember megijed ha ilyesmit érez, sokszor babákkal, gyerekekkel szemben is megtörténik, főleg nőknél, hogy valamiért nem érdeklik a babák, nem tetszenek neki és kényelmetlenül érzi magát a közelükben. Ettől nem lesz senki rossz ember.

2019. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!