Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A lány barátom...

Mit csináljak? A lány barátom nem érti meg hogy én nem szeretem a kutyákat. Egyre erőszakosabban akarja rám kényszeríteni a fanatizmusát, én pedig egyre jobban nem szeretem őket. Gyakorlatilag már utálom. Ne karok senkit sem utálni!

Figyelt kérdés

szóval nem karok semmilyen állatot se utálni. csak szimplán nem szeretem a kutyákat. macskás voltam egész életemben. nem szeretem a kutyák természetét, viselkedését, engem inkább irritálnak. de sosem bántanék egyet sem. csak távol maradok tőlük. viszont van egy barátom, akit ismerek már 5 éve. már az elején nem tetszett neki hogy nem szeretem a kutyákat, viszont mostanra elmérgesedett a helyzet. Most ott tartunk hogy a kutyáját amikor nála vagyok, direkt odahozza, és gyakorlatilag a pofámba dugja. ha nem simogatom meg megsértődik. puszit kell adnom az állat fejére hogy ne akadjon ki és kezdjen el megint azzal piszkálni hogy mennyek pszichológushoz. ráadásul mindig felém küldi a kutyáját. mostanában sokszor hozza magával az amúgy nem yorki méretű ebet, és előttem, direkt az ingerlésemre kezdi el csókolgatni, harapdálni a fülét az állatnak, meg simogatni nagyban, és utána megkínál valamivel, hogy azt vegyem a számba úgy hogy ő kezet sem mosott. a lakásában amúgy minden kutya szőrös, még a poharak tányérok is, ha eszem biztos kihúzom a számból a szőrt.


Viszont ami a legrosszabb, azt kezdem érezni, hogy amikor megyek az utcán, előfordul hogy ha meglátok valakit aki nyalja falja a kutyáját, mormolom magamban hogy büdös rohadt kutya... ez nem tetszik, mert én sosem voltam ilyen, sosem utáltam semmilyen állatot. mit tudok tenni? Help!


f


2015. ápr. 19. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nemet mondani,vagy leépíteni a kellemetlen kapcsolatokat.Nem vagy a pudlija,hogy idomítson.Jogod van nem kedvelni a kutyákat és nemet mondani.
2015. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen barát mellé, már ellenség se kell.

Keress normális barátokat, olyat aki tisztel téged.

2015. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsóka__ válasza:
Válaszd meg a barátaidat. Olyan emberekkel barátkozz, akik elfogadnak olyannak, amilyen vagy. Az ilyen nem barát.
2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Szép kis "barátok" vagytok. Ő nem tiszteli azt, hogy te nem vagy kutyás, te meg ilyeneket írsz róla a háta mögött. Ha bosszant, hogy ilyen, minek barátkozol vele?
2015. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már valóban sok, hány éves a lány barátod?


Én is kutyás vagyok,életformám. Én se kedvelem azokat az embereket akik lenézik a kutyákat vagy fújjognak rájuk. Pont ezért kerülöm is az ilyen embereket!! Neki se jó nekem se.De azért tiszteletben szoktam tartani ezt!


Legjobb barátnőm szereti a kutyákat,de ő inkább a szőrt utálja.Aztán időnként cukkolom,hogy rádobok egy szőr szálat meg ilyenek. DE NEM állandó jelleggel csak poénból,időnként.Őt az is irritálja ha a kutyához nyúlok nem rohanok és mosok kezet. 1, nem fogok napi 5 millioszor kezet mosni amikor a kutyához nyúlok, 2, ha eszek akkor megmosom, 3, senkinek semmi köze hozzá. Viszont tény,hogy az ha téged kínál a kutyás kezével az megint csak azt mutatja,hogy nagy ívből szarik rád a kedves lány barátod,mert pl én is ha kínálok vkit legyen az kutyás nem kutyás mosok kezet!!


Így ha még időnként csinálja azt mondom direkt,mert tudja nem szereted őket. De ha mindig és a kutya megpuszilására ösztönözz hát ott gondok lehetnek. Én se csókolgatom feszt a kutyát. Arra meg pláne nem vennék rá senkit,hogy puszilgassa.


Valószínű a lány nem akarja elfogadni,hogy nem szereted a kutyákat.Aztán azért csinálja hátha így megszereted.Csak tudom az,hogy milyen amikor vmit ráerőltetnek az emberre amit nem szeret,kellemetlen stb( nem kutyás,macskás téma hanem más,de a ráerőltetésen van a hangsúly)


Ülj le vele és beszéljetek erről,de ez nem barát.

2015. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!