Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeretem a kutyákat mégis...

Nem szeretem a kutyákat mégis nekem kéne sétáltatni?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyánk. Én nem azeretem őket,mivel pici a kert sétáltatni kell 2 naponta. Nekem. De én ha a közelembe jön is rosszul vagyok. Ha nincsenek itthon anyáék nem viszem. Ha.itthon vannak meg átviszem a másik utcába a barátnőmhöz.

Már 1000x elmondtam,hogy nem akarom vinni. Akkir pár napig viszik aztán megint én

Mit csináljak?


2018. máj. 11. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez legyen eleted legnagyobb problemaja. Nyigodj bele. 2 naponta fel ora nem olyan megterhelo. Addig se a telefont nyomkodod.
2018. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Van, hogy néha olyan dolgot kell tennünk amit utálunk, vagy nem szeretünk. Én utálom levinni a szemetet, mégis leviszem.
2018. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Lusta autista kis gyökér vagy. Majd pár év múlva, magányosan rájössz.
2018. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem viszem el. Csak át a szomszed utcaba a baratnomhoz ha itthon vannak és mondják. Nem ez a baj. Csak maga az,hogy irtozom a kutyaktol es megis rameroltetik
2018. máj. 11. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Miert erőltetik rad? Miert nem szereted őket? Minek van egyáltalán kutyátok?
2018. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En vagyok a legnagyobb es akkor nekem kell.

Soha nem szerettem őket.

Nem tudon minek van.

2018. máj. 11. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Mit ártott neked a kutya? Bántott? Téged is felneveltek, adtak enni, vittek a játszótérre, foglalkoztak veled. Ha nem is szereted, bár nem értem miért, akkoris ennyit megtehetnél a családodnak.. hisztizni meg ne ide járj, hanem ülj be az oviba a kicsik mellé..ja ne inkább ne...hisztizz a szobádba a sarokba...
2018. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Miért kellene szeresse a kutyákat? Én sem szeretem. Hogy lehet ilyen közhelyesen gondolkodni! Mert mindenki szereti? Hát tévedsz! Milyen egysíkú, szemellenzős egy gondolkodás! Én is utálnám sétáltatni.


Egyébként meg kérdező, mondd meg otthon, hogy te nem szereted a kutyákat. Ha ez lenne, én se tukmálnám rá a gyerekemre a kutyát.

2020. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!