Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miben vagy jó/tehetséges...

Te miben vagy jó/tehetséges (ha van ilyen)? És mi az, amiben gyengébb vagy?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt magamtól nem tudtam, ezért megkérdeztem ismerőseimet, munkatársaimat, mondjanak 5 jó és 5 rossz tulajdonságot.


Olyanok derültek ki, amire nem is számítottam.

Figyelmes, segítőkész, csapatjátékos, proaktiv, logikus megoldást kereső vagyok. Sokat káromkodok, gyakran panaszkodom, könnyen dühbe jövök, depis és alulfizetett.

Mondható, hogy rabszolga lelkű.

2019. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó a problémamegoldó készségem.


Amiben gyengébb vagyok az talán a kitartásom, de nem általánosságban, hanem inkább csak az élet bizonyos területein.

2019. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is aránylag sokat káromkodom (nőként), könnyen dühbe jövök.

Ugyanakkor konfliktuskerülő vagyok illetve nem ismerem fel, milyen helyzetből mikor és hogyan kellene kijönnöm.

Nem vagyok jó emberismerő.

Kicsi az önbizalmam és ha valami kudarc ér, akkor ugyan nem adom fel, de remény nélkül, megtörve folytatom.

A kisugárzásomon is látszódhat az önbizalomhiány, mert én vagyok, akinek merik mondani, akit "eltaposnak", akinek nem hisznek - egyfajta áldozattípus. Bár ebben is javulok.

Bár nem is tudok határozott lenni (határozottan kiállni, elmondani a véleményemet, érdekemért kiállni). Vagy szimplán határozatlan vagyok, vagy valószínűleg áteshetek a ló túloldalára, mert állítólag passzívagresszív vagyok vagy bántó. Holott nem akarok, mitöbb, nen is tudok róla. Szóval nálam nem létezik, hogy szimplán határozottan kiállok magamért.


Ugyanakkor hihetetlenül szorgalmas, kitartó vagyok. A problémamegoldó képességem pedig sokat javult az utóbbi időben.

2019. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%

Gyorsan tanulok, jó a memóriám, hamar átlátom az összefüggéseket és észreveszem ha egy mintázatban hiba van. Tehetséges talán a rajzolásban/festésben vagyok meg régen éneklésben lettem volna de sajnos évek óta nem volt időm rendesen gyakorolni (tanárral).

Gyengébb ilyen mozgásos és gyorsasági dolgokban vagyok, sok reflexem kvázi hiányzik, nem tudok táncolni, bizonyos mozdulatokat összehangolni, gyerekkoromban pl. nem tudtam tapsolni. Illetve alkalmazkodni (értsd. elviselni mások hülyeségeit) is nehezen tudok, túl őszinte vagyok és emiatt sokan utálnak.

2019. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Jó vagyok a nyelvtanulásban. Abszolút hallásom van: ezen a programon (ha alul beállítod, hogy chromatic-all notes) rendre 100-ból 90 körüli eredményeket érek el:


[link]


Jók a reflexeim, régen sportoltam és elég jó voltam benne. Jó vagyok a globális (jobb agyféltekés) gondolkodásban, gyakran észreveszek analógiákat, párhuzamokat. Jól tudok érvelni, vitázni, jó az íráskészségem.

2019. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kreatív vagyok, jó a nyelvérzékem, feltalálom magam új helyzetekben.

Rendkívül rosszak a kommunikációs és a szociális képességeim (pl. barátságokat nem tudok fenntartani)

2019. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó memóriám van, kreatív vagyok, állítólag jól tudok írni.

Gyenge vagyok a sportban. Az összesben. Egyszerűen gyűlölöm is őket, mert ha nem megy, én vagyok a gáz meg a hülye (tesi órákról beszélek).

2019. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kreatív vagyok,szakterületem a rajz,festés,smink,bármi ami kézügyességet,és esztétikát igényel. Kitartó vagyok,hiszek magamban és a céljaimban.

Gyengébb vagyok reálból,tehát matek,fizika,képletek,számok,nem férnek a fejembe. Ugyanígy komplex elmondott szövegeket,pl útleírás,útmutató vagy recept,csak akkor tudom értelmezni ha van vizuális képem is róla,elképzelés vagy vázlatrajz,képek nélkül nem értem,nem tudom összekötni. Hiába mondják el,csak akkor értem meg,ha én csinálom,vagy más megmutatja.

2019. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!