Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a moziban...

Mi a véleményetek a moziban kényszeres röhögőkről?

Figyelt kérdés

Azokról az emberekről beszélek, akik ha drámai filmet néznek meg, és éppen semmi vicces sincs a vásznon, akkor is röhögnek. Írok két példát: a Barry Seal című filmet néztem ma meg. Azt mondja az egyik jelenetben a címszereplő, hogy "Húsz kiló aranyat raktam a gardróbba." Visítva röhögött rajta pár ember, de nem tinédzserek, hanem felnőtt emberek. Az egyik jelenetben felrobbant egy autó, benne egy ember, hahotázva kacagtak rajta.


Nekem az az elméletem, hogy ezek az emberek annyira ostobák, hogy azt sem képesek felfogni, hogy milyen filmen ülnek.


Mi a véleményetek?


2017. okt. 6. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Utálom őket, de szerintem senki sem szereti a fajtájukat, mert kétlem, hogy azért menne bárki moziba, hogy hülyék röhögését hallgassa.

Az egyik Star Wars közben sajnos pont a közelemben ült egy férfi a haverjaival. Gondolom azért, hogy mutassa, hogy neki ez csak mese és nem is kíváncsi rá valójában (csak mondjuk a haverjai kedvéért jött), folyamatosan tette a fejét, például csipogott, ha R2D2 beszélt.

2017. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy pasim, akivel egyszer beültünk egy filmre. Oké, vicces volt a film, de ő szó szerint mindenen röhögött, ráadásul tök hangosan. Majdnem elsüllyedtem, mindenki minket nézett. Azóta is utálom azt a filmet.
2017. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A filmet utálod azért, mert a barátod egy idióta volt?
2017. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Aki játssza az eszét azt ismerem és nem szeretem. Kényszeres röhögővel még nem találkoztam. Nem hinném, hogy valaki csak úgy röhög. Ha valamit viccesnek tart, azért pedig nem tudok haragudni rá. Nem egyforma az ízlésünk. Lehet én is röhögök olyanon, amin más nem. Emiatt nem fogom rosszul érezni magam. Azért fizettem a jegyért, hogy szórakozzak.
2017. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Négyes, szerinted vicces egy felrobbanó autó, benne egy emberrel?
2017. okt. 6. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenkor remekül tükröződik az intelligencia hiánya, az ilyen alacsony ingerküszöbű buta emberek bármin tudnak nevetni. Volt szerencsém hozzájuk moziteremben nem is egyszer, hát hitelesen adják vissza a mai fogyasztói társadalmat, beülnek a kis kukoricájukkal, bámulnak bamba képpel és nevetnek mert a film mélyebb tartalmát képtelenek követni.
2017. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
A 4-es vagyok. Nem, szerintem nem vicces, de elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik szerint igen.
2017. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Négyeske, heteske, jó, de azért valami normát csak fel kell állítani, például arról is, hogy mit tartunk viccesnek, és mit nem, és szerintem nem kellene ennyire megértőnek lenni azokkal az emberekkel, akik ezeket a normákat képtelenek tartani. Akkor legyünk megértők azzal is, aki egy temetést végigröhög, hogy mert neki lehet, hogy az a vicces?!?


Nézd meg hatos hozzászólását! Tökéletesen jellemzi az ilyen embereket.

2017. okt. 6. 19:46
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem ez ugrott be:

https://www.youtube.com/watch?v=KlcZ2zXvLgM


Amúgy lehet én vagyok primitív, kevés intelligenciával rendelkező egyén (pedig munkaidőmben építési projektekért felelek), de egy filmre azért ülök be hogy szórakoztasson. Én például pont azt utálom, hogy manapság minden filmbe bele akarják magyarázni hogy micsoda fene mély mondanivalója van, holott az egész csak egy felszínes maszlag. Nekem is volt már olyan, hogy olyanon röhögtem ami másnak eszébe sem jutna.

2017. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kényszeres röhögökkel szerencsére még nem nagyon találkoztam, viszont olyanokkal igen akik pl. bevittek egy havert/családtagot egy film második részére és 5 percenként kérdezősködött mert sík idióta volt.


De szerintem ami rosszabb az mikor ( és ez nyáron volt ) négyen/öten 14-15 éves kis lányok beülnek a hátunk mögé és egész vetítés alatt a retkes telefon csipogást hallgatjuk.


Vagy mikor a lelkes család elviszi a 8-9 éves gyereket és nem bír magával....-.-

2017. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!