Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek lehetne valahogy...

Mit tegyek lehetne valahogy változtatni a hangomon?

Figyelt kérdés

Pl: Hívásban, Live-ban (De a való életben is rohadt rossz a hangom) Tiszta nyálas és gyerekes, olyan mint valami b...zinak. NEM VICC! Mit lehetne tenni? Változtatni lehet valahogy a hangomon? Nagyon rossz! Tényleg rossz, tiszta vicc a hangom, nem olyan mint egy más embereké. :/ :/ :/ :/



21F



2019. febr. 28. 18:59
 1/5 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Dohányzás.
2019. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Dohányzom, de még ha dohányoznék sem hinném hogy köze lenne
2019. febr. 28. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel olyan sisakot, mint amilyen Darth Vader-nek van.
2019. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz, mintha nem is én lennék, nyálaskodó, túl finom, egész másnak hallom. De így meg nem érzem.
2019. febr. 28. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele ha ilyen a hangod. Alapból úgy kell elfogadnod magad ahogy vagy. De szerintem jó, ha ilyen a hangod. Nekem ércesebb a hangom és nem nyálas/gyerekes a hanghordozásom ezért nem olyan cuki embernek látnak az emberek amilyen belül vagyok :(

21/F

2019. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!