Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa az ha nem tudom feldolg...

Furcsa az ha nem tudom feldolgozni hogyha szeretnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha valakin érzem hogy szeret engem (akár csak mint barát vagy gondolok itt szerelemre) elkezdek kételkedni benne. Mivan ha csak játszik velem? Nem is szeret. Tudja ez mit csinál? És hasonló gondolatok. És egyszerűen nem tudom mit csináljak ha valaki érzéseket mutat felém. Ez gyógyítható?

2019. febr. 28. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál átverve, akkor normális. Meg kell bíznod a másikban, ha szereted. Persze benne van a pakliban, hogy ráfázol, de akkor sem élhetsz így.
2019. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asszem talán teneked van önértékelési problémád. Te nem tudod szeretni saját magadat. De te jóarc vagy. Vagy, ha nem vagy az, igyekezz, hogy minél jobb arc legyél; hozd ki a saját nézeteid szerint magadból a maximumot; és szeresd önmagadat.
2019. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak alkalmazkodik a szervezeted. Védekező állást vesz fel,h megvédjen. Valljuk be, van mitöl.
2019. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én nem a megfelelő időpontban kaptam kiskoromban szeretetet, háttér-támogatást, így kételkedek a szeretetben, így nem merek közeledni senki felé sem.
2019. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáld ki, menj bele. De ne mereven, hanem úgy hogy bármikor ki is tudj szállni. Tarts meg közben önmagad, és csak olyat tegyél bele a kapcsolatba, amit szívesen vissza is kapnál. Azt ad másik félnek amire valóban szügsége van. Amit neked adnak azt fogadd el. Előre mond el a másik félnek hogy mi van benned ezzel kapcsolatban. Akkor ha azt érzed ez mégsem a te utad, nyugodtan engedd el az egészet. Amihez nem kell ragaszkodnod, csak van, az lesz az igazi.
2019. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!