Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Horror film nézése közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horror film nézése közben hozzá bújhatok, igaz? 

Figyelt kérdés

Fiú osztálytársamat áthívtam a filmezni a téli szünetben. Egyből igent mondott a dologra és megbeszéltük hogy horror filmet fogunk nézni. Mivel Ő nagyon tetszik nekem és nagyon félek a horror filmektől, így hozzá bújhatok majd nem igaz?

Mondtam neki hogy félek a horror filmektől és azt mondta hogy amíg Őt látom addig ne féljek mert Ő itt van.

Úgy gondoltam, hogy már a film legelején közel fekszek hozzá, hogy ne hirtelen bújjak hozzá az ijesztő részeknél. Mivel a fiúk úgyis szeretik a lányokat megvédeni, és szeretik a megmentő hőst játszani, azért gondoltam erre. Na meg persze ha már a karjai közt vagyok, vagy legalábbis hozzá vagyok bújva, akkor a nagyon ijesztő részeknél eltakarhatom úgy a szememet hogy pl a hasára teszem a fejem vagy valami.


Ti mit gondoltok erről?:)



2015. dec. 18. 21:35
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy fokent fiuk velemenye erdekelne, hogy nektek tetszene-e ha egy lany hozzatok bujna ha megijed az ijeszto reszeknel? Orulnetek-e neki, ha hozzatok bujva erezne jol magat?:)
2015. dec. 18. 21:39
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki
2015. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádnám ^^
2015. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azert is gondoltam erre, mert vettem mar eszre olyan jeleket a fiu viselkedesen, amibol nekem az jott le hogy lehet lenne nala eselyem. Egy ilyen filmezes pedig sokat dobna a dolgon. Talan neki is novelne az onbizalmat. Meg nekem is. Kivancsi vagyok hogy engedni fogja-e hogy hozza bujjak. Remelem igen:D
2015. dec. 18. 21:49
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
naná :)
2015. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Okos kislány...
2015. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, hogy mi a kanok gyengéi. :D
2015. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos en nagyon szurkolok, legyszi majd ird meg mi lett.:)

Bocsi az ekezetek miatt./L

2015. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Utolso, semmi gond, es majd megirom! :)
2015. dec. 18. 22:14
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

"akkor a nagyon ijesztő részeknél eltakarhatom úgy a szememet hogy pl a hasára teszem a fejem vagy valami. "

Jó, hogy le nem sz.pod...bocs a vulgáris kifejezésért, de szerintem ennyire nem kellene eljátszani az ijedőset, mert ezzel már átesel a ló túlsó oldalára és inkább ciki lesz, mint cuki. Ne csináld ilyen mesterkélten.

Igen, hozzá bújhatsz és igen, tetszene.


De ugye tudod, hogy ő a filmezés alatt mást is gondolhat?

2015. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!