Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mihez kezdenél ennyi...

Te mihez kezdenél ennyi pénzzel? Milyen módon változna meg az életed?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy nem fogy ki a pénzcsap. Korlátlanul állna a rendelkezésedre.


0. Milyen az életed most, mit csinálsz, hány éves vagy?


1. Mihez kezdenél? Mit tennél?

2. Mivel foglalkoznál?

3. Milyen életet élnél?

4. Hatással lenne a mostani kapcsolataidra?

5. Milyen ember lennél a mostani szemeddel?

6. Hasznos, jótékony célokra fordítanál?



#élet #pénz #pénzcsap #korlátlan pénz
2019. márc. 3. 16:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

0. 25 éves nő vagyok és munkanélküli. Nagyon ambíciózus terveim vannak, de imádok lustálkodni. Szeretek utazni, kirándulni, imádom az állatokat és a természetet. Legszívesebben valami karitatív, jótékonysági, válságpont szerű vállalatot vezetnék, és ez mellett kitanulnék még vagy 3 szakmát, melyben szerepelne egy műkörmös, egy reklámmarketinges és talán egy jogi diploma is. Ezmellett van egy szép házam, nem nagy, de praktikus és kedves, tele növényekkel, sziklakerttel, nagy terasszal, nagy konyhával és nappalival. Van benne egy iroda is és egy kissebb felszereltségű konditerem. 2 fürdő, néhány hálószoba és egy gardrób szoba. Van egy alacsony fogyasztású autóm is, a páromnak egy szintén. Járnám az országot, és közben ezt a válságpontot koordinálnám. Lehetne itt melegedni, főzni, fürödni, cserébe viszont besegítenek ők is ebbe, hogy ez ilyen jól működjön. Lenne melegkonyha része is, ahova egy tál ételért bármikor be lehet fáradni. Mindemellett befektetnék a napelemekbe és a különböző környezetvédelmi cégekbe, műanyaghasznosító vállalatokba. Vennék még néhány lakást Pesten, melyet kipofoznék, ebből néhányat rászorulóknak adnék bérbe áron alul, másik részét kipofoznam nagyon és szintén bérbe adnám.

Kiemelt figyelmet fordítanék az idősekre és a legnagyobb népbetegséget, a depressziót és szorongást valahogy igyekezném megfékezni, valahogy... Emellett sok ösztöndíjat és támogatást adnék azoknak, akik megérdemelnék. A tanyavilágban élő időseknek is sokat segítenék. Biztos, hogy néhány barát előkerülne, néhányan pedig hátat fordítanának. De én hiszem azt, hogy nem fogja a fejemet elvinni a pénz, és tudatosan fogom alkalmazni. Sokat utaznék, valószínűleg minden hónapban mennék valamerre. :)

2019. márc. 3. 16:49
 2/28 anonim ***** válasza:
31%

1.Rendezném a hitelem.. Otthagynám a munkahelyem. Irodai,de műszakos.


2.Mivel foglalkoznék? Bármivel,amihez csak kedvem tartja,az biztos ,hogy más rabszolgája nem lennék 3műszakban.


3.Utazgatnék,Főleg Nyugat Európát járnám be.Dánia,Hollandia,Belgium,Francia (Német,Ausztria,Svájc.már votl részem)


4.Pont leszarnám őket :D


5,Minden ami eddig kimaradt,ÉLVEZNÉM!


6.Igen, Árvaházak,gyógyíthatatlan gyermekkorházakat elsősorban... esetleg Állatmenhelyek!

2019. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

0. Nagyon jó életem van. Soha nem panaszkodtam. Szerintem teljesen normális életet élünk. Ismerőseim szerint elég luxusat. 16 éves vagyok.

1. Vennék még egy nyaralót külföldön.

2. Ugyanúgy mint eddig színész lennék.

3. Ugyanolyat mint eddig luxusat.

4. Szerintem hatással lenne.

5. Biztosan a tanulmányaira és egyéb tanfolyamokra fordítanám a pénzt. Szerintem csak jobb ember lennék tőle.

6. Egyértelműen igen. A pénz egy részét jótékonykodásra használnám.

2019. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

Most még suliba járok, 16/f vagyok.

Elsőnek is nem szállnék el magamtól. Ugyanazok maradnának a barátaim, nem költöznék palotába, nem lennék nagyképű. Biztos izgalmasabb életét élnék, például körbeutaznám a világot, új dolgokat próbálnék ki stb. Szóval nagyon kevés dologban változnék meg. Ha már kifogyhatatlan a pénz mennyiség van nálam akkor egy sokkal jobb hellyé próbálják változtatni a világot. Nem éhezne senki, nem lenne szegénység stb.

2019. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

0: 22 vagyok jól fizető állással


1-6: vennék jó pár ingatlant befektetés céllal elindítanám a saját vállalkozásom, rengeteget utaznék.

2019. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

0. 27 vagyok, szeretem a munkámat, de egyszer szeretnék saját vállalkozást, tehát...


1. ha lenne pénz, már ma belevágnék. Közben utaznék sokat, és megbuktatnám az orbán rezsimet :D Minden erőmmel azon dolgoznék, hogy letöltendőt kapjon az összes korrupt, bűnöző politikus és visszafizessék, amit kivettek a közösből.


2. A saját vállalkozásommal.


3. Mint most, csak szabadabban és jobb ruhákban.


4. Nem hiszem, a párom és a barátaim nem a pénzemért szeretnek.


5. Sok stressz lekerülne rólam, hiszen a 9-5 munkán és a pénzen már nem kéne aggódnom. A családom életét is elrendezhetném.


6. Rengeteget adakoznék! Állatoknak, embereknek egyaránt. De inkább megreformálnám a rendszert, hogy ne legyen szükség annyi adományra.

2019. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuuu. Vennek egy kocsmat, egy bàrt, egy plàzàt. Szexelnek mindenfele jo novel, buliznek utazgatnek. Vennék egy nagy hàzat meg a vilag legjobb gépét. Minden luxus lenne. Olyan szuper lenne. Lehuzni probalo rokonokat elzavarnam a fasba. Senki se huznà le kinzomestert.
2019. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

0. lakáshitellel küzdő harmincas

1. kifizetném a lakást, és vennék még mellé párat itt-ott. a családomnak, barátomnak kifizetném a tartozásait, futó projektjeiket (felújítások, stb.)

3. szerintem egy ideig nem dolgoznék semmit. csak élvezném az életet, pihennék. utána valami hasznos munkába kezdenék, tudom is, hogy mibe, amitől viszont nem várnék pénzt.

4. igen, mert a párkapcsolatomban most nagy szerepet játszik a pénz. akkor minden megoldódna kb.

5.nyugodtabb, kisimultabb, nem ilyen űzött vad.

6. persze. elsősorban a saját ismerőseimen, barátaimon segítenék. vannak olyan emberek, akiket kevésbé ismerek, de tudom, hogy nagy szükségük van pénzre. Nekik is segítenék. Ha a saját köreimben már mindenkinek segítettem, akkor a hajléktalanoknak segítenék. Ha tényleg kifogyhatatlan pénzem lenne, akkor olyan gyerekotthonokat hoznék létre, ahol jól érzik magukat a gyerekek és egészségesen fejlődhetnek, szeretik őket. Jó lenne, ha rossz családból menekülni kívánó gyerekeknek lenne alternatíva.

2019. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

0. - 40 éves férfi vagyok, rokkant, dializis kezelésre járok

1. - élhető, kényelmes otthont alakítanák ki magamnak és a családomnak

2. - az egészségem miatt valami könyen végezhető dologgal fogalkoznék amiben fontos a kreativitás

3. - ahogy eddig is, továbbra is igyekeznék minél egészségesebben egy normális minőségű életet élni. A családommal és a hobbimmal fogalkozni.

4. - mindenképpen átrendezné a kapcsolataimat.

5. - úgy gondolom, hogy jó és igazságos maradnék, különösen hálás és gavallér lennék azokkal, akik eddig is sokat segítettek rajtam

6. - természetesen számos kutatást, fejlesztést támogatnék. Azokat a dolgokat amikben hiszek vagy érintett vagyok. Meglehetősen filantróp vagyok, igyekeznék segíteni az embertársaim problémáin, valós megoldásokat keresve.

2019. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ha KORLÁTLAN mennyiségű pénzem lenne?? Megpróbálok belegondolni. A mostani élethelyzetemre igazítom.


-Budán bérelnék egy luxusvillát, ahol saját szakácsaim vannak.

-Minden hétvégén elmennék a Gellért gyógyfürdőbe.

-Jegyet vennék a kedvenc együtteseim koncertjeire. Arra is, amit külföldön tartanak.

-Egy-egy nyaralót vennék minden kedvenc nyaralós helyemen. Horvát tengerpart, Görög tengerpart (itt lhet többet is), Karib szigetek, Kanári szigetek, Spanyolország, Japán, Hawaii. De ez folyamatosan bővülne.

-Lenne kutyám, macskám, aranyhalam, hörcsögöm. És mindegyik minőségi kutyaeledelt kapna enni.



2. Mivel foglalkoznál?

Ugyanazzal, amivel most. Csak nem heti 40, hanem max 30-35 órában. Mindenképpen dolgoznék, mert szeretem azt, amit csinálok. :)


-Uszodába járnék, aerobik edzésekre járnék.

-Lennének saját LOVAIM, és lovagolnék a szabadidőmben.


4. Hatással lenne a mostani kapcsolataidra?


-Igyekeznék úgy kialakítani az életem, hogy az emberek csak azt tudják, hogy egy nagyon jól fizető állásom van, nem pedig kifogyhatatlan pénzcsapom. Nem akarok érdekkapcsolatokat.


5. Milyen ember lennél a mostani szemeddel?


-Olyan, amilyen most is. De olyan életet élve, ahol nincs akadályozva az, hogy most azért nem eszek minőségi ételeket, mert nettó 200-at keresek.


6. Hasznos, jótékony célokra fordítanál?


-ELŰZNÉM O1G-t!!!!!!

-Lerombolnám az ÖSSZES LÉTEZŐ MAGYAR ÁLLAMI KÓRHÁZAT.

-ÉS 21. századi minőségi betegellátóhelyeket építettnék.

-Az orvosok, és minden egészségügyi szakdolgozó fizetése elérné az 1 milkát.

-így megszüntethetném a hálapénz rendszerét, és a magánkórházakat.


-Azokat a szülőket, akik verik a gyermekeiket, kivégeztetném.

2019. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!