Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van ilyen ember az...

Nektek van ilyen ember az életetekben?

Figyelt kérdés
Nem tudok sok embert szeretni. Kedvelni igen, elvagyok velük, de szeretni..hát elég ritka. Most viszont van egy ilyen ember. A kolleganőm. Szoktunk beszélgetni,és mintha már 1000 éve ismerném őt,nagyon "vonz" benne valami, mintha lelkileg összeillenénk vagy hogy mondjam. :D Nem vagyok szerelmes belé, mindketten nők vagyunk, csak ő jópár évvel idősebb. Nektek van ilyen ember az életetekben, aki mást mint a többi? (most nem szerelemre gondolok.:) )
2019. márc. 3. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a barátom a legjobb bizalmasom. nekem ő az, akivel mindent megbeszélek, akinek ki tudom önteni a szívem.

a többi emberrel közel sincs ilyen kapcsolatom.

2019. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Vagy legalábbis azt hittem. Kiderült, hogy számára nem jelentem ugyanezt, hiába mondta.
2019. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem, és a legjobb barátnőmmel. Gimnáziumban ismertük meg egymást, azóta elválaszthatatlanok vagyunk, pedig én se kötődtem soha senkihez ennyire... Képtelen vagyok szeretni, de őt mégis. Lélektárs. :)
2019. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem vannak ilyen barátaim. a barátság is érzelmi dolog szerintem. csak más fajta. ahogy a szülő gyerek is érzelmi csak más.


nők között talán ritkább az ilyesmi.

2019. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, aztán egyik percről a másikra elhajított, pedig én mindig ott voltam mellette, nem számított, hogy éjszaka van, munkában vagyok, én ott voltam. Ő is ugyanezt ígérte, szerinte meg is tette, csak látszata nem volt, aztán el ia dobott.
2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férjem. Ő a legjobb barátom is, neki mindent elmondhatok. Rajta kívül nem ismertem senki olyat, akihez ilyen bizalommal fordulhattam volna. Még a legintimebb, legkényesebb női dolgokat is vele beszélem meg.
2019. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!