Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki folyton úgy poénkodik, hogy az tele van rosszindulattal?

Figyelt kérdés

Valamiért azt hiszi magáról, hogy nagyon vicceseket mond, ha beszélgetsz másokkal, és ő ott van, akkor minden mondatotokhoz hozzáfűz valami nagyon szellemeset. Nagyon idegesítő. Még nem szóltam rá, de ha rá fogunk szólni, valószínű meglehetősen sértődött, meg agresszív lesz tőle.

Sajnos lerázni, kizárni nem lehet.

Rokonról van szó.

Szeretem én is a poénokat, humort, de nem az ilyen 3 éves szinten működő hülyeségeket, pláne, ha azok tele vannak rosszindulattal.



2019. márc. 4. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mint például?
2019. márc. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg jó lenne pár példa, mert ebből így nem derül ki semmi konkrét.
2019. márc. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen lennék. De csak olyan emberekkel szellemeskedek, kikkel éreztetni akarom hogy meg be próbáljanak közeledni felém.
2019. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt csoportvezetőm csinálta velem (és csak velem).

Abszolút nem vagyok jó emberismerő és nem érzem az ilyen dolgokat, de nekem az jött le, hogy amivel poénkodik, abban igazából van valami igazság, tehát olyannak lát és igazából nem bír engem, pont ezért csinálja.

Megváltás volt, amikor felmondott.

2019. márc. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam nagy Szent Fazék: otthon megy a Biblia olvasás - ha éppen nem felejti azt is el -, a munkahelyén meg a g×izés. Megpróbálok távolságot tartani vele, de nekem is szándékomban áll már elbeszélgetni vele...
2019. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráljátok, folytassátok a beszélgetést pár mp kínos csend után, mintha meg se hallottátok volna. Vagy nálam bejött még xar poén után a "szóval ott tartottunk hogy..." mondat.
2019. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos ilyen tudok lenni ha nem veszem észre magam.

Ilyenkor örülök egy "ez azért durva volt" jellegű beszólásnak, mert akkor észbe kapok.

2019. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, de ignoráltam.
2019. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!