Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek van, hogy beleszólnak,...

Nektek van, hogy beleszólnak, hogy mit esztek, vagy rosszindulattal megszólják?

Figyelt kérdés
család, barátok, pár, kolléga akárki
2018. nov. 17. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kollegák beszólogattak eleinte. Vegetáriánus vagyok, sok zöldséget gyümölcsöt eszem. Ebédszünetben kérdezgették ilyen lenézöen, hogy hogy tudok így életben maradni stb... Hahahaaaa
2018. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Na nekem pl. a vega kolléganőm szól be a kajámra.Ilyeneket, hogy "Megint dögöt eszel?" meg "De büdös a halad." és hogy "De gusztustalan, mi ez?" Míg egyszer a torkába nem állítom a villát.
2018. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
91%
Én sovány vagyok és ha valami olyasmit eszek, amit a közvélemény egészségesnek vagy fogyókúrás kajának tart (saláta, puffasztott rizs stb.) akkor egyből jön hogy egyél mert sovány maradsz meg hogy hova fogyózol, meg fogsz halni. Amikor csirkepaprikást eszek nokedlivel, az valahogy sosem tűnik fel nekik.
2018. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegszer, de csak a családom. Ha keveset szedek magamnak, akkor azért, ha kicsit többet, akkor azért. Ha néha eszek egy kis csokit, akkor azért, ha későn vacsizom, akkor azért, ha puffasztott rizst eszem és nem szendvicset akkor azért... Gyakorlatilag mindenért :D De az én testem, én döntöm el, mit és mennyit rakok bele :D Ehhez hozzátenném, hogy egyáltalán nem táplálkozom meggondolatlanul, nagyon ritkán eszek gyorskaját, édességet is csak mértékkel, nem eszek sokat, csak amennyi szükséges, sok gyümölccsel, zöldséggel.
2018. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon ritkán. Az anyósom viszont mindig kevesebbet szed nekem, mikor ott vagyunk (náluk az a szokás, hogy a háziasszony porciózza az ételt), gondolom mert túlsúlyosnak talál. Ez igaz is. Azért vagyok túlsúlyos, mert túl sok csokit eszem. Akkor eszem sok csokit, ha éhes vagyok délután. Akkor vagyok éhes délután, ha nem ebédeltem eleget. Azt hiszem, anyósom nem látja át az összefüggéseket.
2018. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Folyton, nagyon egészségtelenül táplálkozom, de nem érdekel, számomra az "egészséges" ételek ehetetlen sz@rok! 🤢
2018. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%
Nekem a családom (anyám) akkor hogyha egészségtelen kajákat eszek, energiaitalt iszom. “Farosodsz már, mekkora combod van, mi lesz még, úgy el fogsz hízni) ilyenek.. biokaja mániás...
2018. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 berryshake ***** válasza:
38%
Ketogén diétát folytatok már pár hónapja, mindig megkapom, hogy mennyire egészségtelen és a változatos táplálkozás mennyire fontos, mindent kell enni, miközben tömik magukba a sütikét, csokikát... A legjobb, amikor a cukorbeteg, elhízott rokonok kezdik el ezt a témát. Mostmár kezdik megszokni és egyre kevesebbet cseszegetnek a kajálásom miatt. Én így érzem jól magam, ezt tartom fenntarthatónak és egészségesnek, én testem, pont. Azért ebbe egy jó adag irigység is vegyül, mert ők gyengék lennének ehhez és szinte kívánják, hogy ne működjön, elbukj és nekik legyen igazuk, ezt ne hagyja senki.
2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Az edzőteremben a kocák, hogy miért iszom proteint, aminosavat, meg minek edzek igy vagy úgy.

Magamban: hogy ne legyek olyan zsírdisznó mint ti? Ha elmondanám amit gondolok még kitiltanának. Haha.

2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kollégák szóltak be, amikor korpovit kekszet tízóraiztam. Nem fogták fel, hogy ez nálam nem másodreggeli, nem előebéd, csak egy pár falat, amivel kibírom ebédig. Az egyik (túlsúlyos hájpacni, aki büszkélkedik is vele, hogy májas zsíros kenyeret tol másodreggelire) sopánkodott, hogy úúúristen, csak ennyit eszek, a másik kiröhögött, hogy ha 5 kekszem van, az nálam 5 napra elég.

Szarul esett, de nekem mindegy. Én jól nézek ki, ők meg nem, és csak annyit tudnak tenni kínjukban, hogy felvágnak vele, ki mennyi zsíros kaját tud letolni egyszerre, meg ki mennyit ivott a hétvégén.

2018. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!