Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenki miért rajtam poénkodik?

Mindenki miért rajtam poénkodik?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok az a megsértődős típus . Bírom a vicceket , ha valaki piszkál és látom rajta , hogy poén , akkor egy darabig eltűröm . Viszont kezd picit elegem lenni . Mindenkinek én vagyok a középpont. Példákat irok , talán igy érthetőbb :


Céges összejövetel , elviszem az új páromat . Nem vagyok egy nagy darab ember , de szerintem (183cm/84kg) nem is az a túlzottan vékony .

Egész este az ilyen poénokat hallgatom :

,, miert a csajod nadrágjában jöttél ? "

,, legalabb tudsz a ruhatárábol öltözködni "


Nem öltözöm szerintem rosszul . Sima egyszerű farmer Nike cipő plusz egy fekete polo volt rajtam .. nem is értem ..


Aztán szinten tegnapi :

Közös Facebook csoport , egyik kolléga kitesz egy videót egy idióta emberről . Masik kolléga alá kommentálja : Tiszta Dávid ..


Szóval ilyen apróságok .. tudom nem tűnik nagy dolognak, de rosszul esik, hogy mindenkinek lesem a kívánságát , mindenkivel megpróbálok normális lenni , aztán ez van .


Azert van most ennyire elegem mert a két napja megtartott céges bulin is ugyanez volt ... mikor már nem kellett a feles akkor rogton : a csajod jobban bírja a piát mint te ... egesz este ezt hallgattam .. aztán persze en voltam a köcsög mikor szóvá tettem, hogy ez mar baromi unalmas ..


Amugy : A főnököm az mondta az egyik kollégának , hogy a cégünk állományából harom ember ér valamit . Közte voltam en is .. szóval nem értem mi a baj velem ...



Tényleg nem fogom fel túlságosan rosszul, csak nagyon unalmas , hogy minden hülyére en hasonlítok , mindig engem lehet piszkálni , közbe meg mindenki hív mindenhova , mert jofej vagyok ... Ja es ha bárkivel kettesben vagyok akkor nem csinálja ezt


2016. szept. 18. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szólsz vissza, nem szemétkedsz viszonzásul. Ez a "csendben tűrök, hátha abbahagyja" taktika még soha senkinek nem vált be. Vicceset, de ugyanolyan sértőt kell visszaszólni, az első buli esetében pláne, mert azok a poénok a közös ruhatárról a barátnőd súlyára vonatkoztak, ezért neked is az illető csajára mutató választ kellett volna adni, ami a köztük lévők kor -vagy magasságkülönbséget figurázza ki. Ivásnál ugyanúgy "az én barátnőm szép és kedves, nekem nem kell berúgni, hogy el tudjam viselni... te miért is iszol ennyit?" és akkor mindjárt nem te lettél volna a porondon, hanem az aki addig téged csesztetett. Vágj vissza, élesen, de nem dühösen, nem vulgárisan. Mosolyogva és elegánsan szólj vissza olyat, hogy legközelebb ne legyen kedvük kóstolgatni téged.
2016. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gondom nekem is van néha. Visszaszólnék, csak az a gond, hogy akkor hirtelen nem tudom, hogy mit.
2016. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eddigiekre gondolj vissza, hogy mint mondtál volna. Aztán hamar el fog jönni az az idő, amikor élből fog jönni vmi frappáns és rögtön tudsz rá reagálni.
2016. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz ott van a kérdésedben:


1. "A főnököm az mondta az egyik kollégának , hogy a cégünk állományából harom ember ér valamit . Közte voltam en is .."


- irigység -


2. "rosszul esik, hogy mindenkinek lesem a kívánságát ,"


Ez oltári nagy butaság tőled.. Lesné mások kívánságát a hóhér - hogy aztán rám szálljanak, és rajtam élcelődjenek. Velem egyszer próbáltak poénkodni a munkatársaim, de elég gyorsan nyilvánvalóvá tettem számukra, hogy az ilyesmihez magasabb intellektus szükséges, mint ami nekik van. Azóta tisztes távolból beszélgetnek csak velem. Ne legyél a lába kapcája senkinek. Röhögjenek egymáson, ha már csak ennyi örömük van az életben.

2016. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!