Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember? Tudatosan...

Milyen ember? Tudatosan akadályoz, tesz rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Munka kapcsán együtt dolgoztam (volna) valakivel.


Tavaly kilépett a projektből, mielőtt még a munka feléig elértünk volna.


Ezzel sok kellemetlenséget okozott, mert számítottam rá, írásban is, szóban is beleegyezett a közös munkába.


Egy év múlva újra megkerestem, hogy a jegelt projektet tegye lehetővé, hogy befejezzem normálisan. Ehhez ő is kell, olyan a munkáról van szó. Tehát nem azért nem fejeztem be egyedül, mert ne tudnám, hanem met az ő részét csak ő tudja beletenni, ez kettőn áll vagy bukik.

(Bocs, anonimitás megőrzése miatt nem mondhatok többet a munkámról.)


Akkor megint belegyezett, hogy megcsináljuk, idén, év elején. A munkát a napokban zártuk volna le, és a legutolsó nap, pont amikor elkezdtünk volna dolgozni, és végre befejezni, küldött egy üzenetet, hogy ennyi volt, kiszáll, menjek a francba.


Ez az időpont 3 héttel korábban volt lekötve, ő maga ajánlotta fel, én mindenben alkalmazkodtam hozzá.


Nem szólt volna korábban ezalatt a 3 hét alatt, hogy mégsem számíthatok rá, hanem pont aznap, és abban az órában, amire meg volt beszélve a munka, megint megfúrta a projektetet.


Nem írhatom le, mi pontosan, hogy mi a szakmám, de ő nem helyettesíthető mással, csak vele tudom befejezni, mert olyan természetű a munkám.


Nem is ez a lényeg, hanem, hogy milyen ember az ilyen???


Egy évet szívtam így is, amíg újra belement, és most a legvégén megint felültet.


Nem tudok nem gondolni arra, hogy valami tudatos, ártó szándék is van ebben.



Hiszen ha le akarok modani valamit, megteszem azt korábban, nem pont aznap, amikor zárulna a meló.


Közben is durva volt velem, habár önként ment bele, de rengetegszer felhányta nekem, hogy ő mekkora szívességet tesz ezzel nekem.

Ugyanakkor amikor elkezdtünk egy-egy alkalommal dolgozni, akkor nagyon kedves volt, vicces, segítőkész.


Mintha 2 személyisége lenne, annyira labilis, kiszámíthatatlan.


Nagyon sok stresszben volt miatta részem, sokat fogytam, rossz a hangulatom.


Miért csinálhatja ezt velem?



2019. márc. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemét, jellemtelen, akire nem lehet számítani, adott szavát nem tartja... Ha ezt írom nem t udom mennyire segít...

Ugyanarról a szakterületről amihez ő ért, más embert kellett volna keresni - akár ismeretlent is - aki be tudja fejezni a megkezdett projektet...

Ha olyan jellegű hogy csak ő tudja befejezni akkor ez az opció nem járható...

2019. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondom, olyan értelemben nem helyettesíthető, hogy ez egy kutatómunka, a saját történetét ő tudja elmondani, más nem.
2019. márc. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!