Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amióta visszamentem dolgozni...

Amióta visszamentem dolgozni senki nem akar velem beszélgetni. Én nekem ez nagyon rosszul esik. Miért van ez? Mi bajuk lett velem?

Figyelt kérdés
15. Héten veszélyeztett terhes lettem és nem dolgoztam. És utána 3évig még itthon voltam
2018. szept. 7. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd visszarázódsz a csapatba, 3 év alatt sok minden változik egy közösségben
2018. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
3 év alatt úgy kipletykáltak a hátad mögött, hogy mostmár tudtukon kívül sem mernek a szemedbe nézni. Ez az emberi természet, de majd visszarázódnak, ne aggódj. :)
2018. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem minden szavad a gyerekedről szól, akkor vissza fognak fogadni, csak pár hétig legyél türelemmel.
2018. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TR75 ***** válasza:
78%

Esetleg az is lehetséges, hogy annyit hangoztatták a kollégáid előtt, hogy "kerülöd a munkát, csak ráfizetés vagy a cégednek, helyetted nem tudtak senkit felvenni, mert állományban vagy, és ezért kell nekik elvégezniük helyetted is a munkát és stb.", hogy el is hitték.

De az valóban igaz, hogy 3 év hosszú idő, főleg, ha közben nem is nagyon találkoztál a kollégáiddal. Nem lettetek idegenek egymásnak, de újra fel kell venni a fonalat, és az időbe telik.

2018. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiestél a csapatból, pár hét max és visszarázódsz, ha normális a társaság:)

Egyébként elég gusztustalan dolog valaki felett ezért ítélkezni, max a főnökön kívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy miért nem dolgoztál gyerek mellett.

2018. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt mindenhol sokat romlott a munkahelyi morál.
2018. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!