Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni a bunkó,...

Hogyan lehet kezelni a bunkó, tiszteletlen embereket?

Figyelt kérdés

Az a típusú, bunkó ember fog ki mindig rajtam, akivel nem lehet semmit megbeszélni, ha zavar valamiben mást, kompromisszumra törekedni, egyáltalán megértetni vele. Vagy lehet, hogy megérti, de tesz másokra magasról. Én korrekt embernek tartom magam, figyelek a környezetemben élőkre, és eléggé zavar, hogy vannak emberek, akikkel korrekt megbeszéléssel egyszerűen semmire nem lehet menni, de még határozottabbal sem, mert egyszerűen senki és semmi nem érdekli őket magukon kívül.


Nagyon sok helyen észreveszem a mindennapokban, a közlekedésben, szomszédoknál, az utcán, hogy az emberek szemernyit sem tisztelik a másikat.


Mihez kezdtek az ilyen alakokkal, mit lehet velük tenni, hogy kell bánni velük? Sajnos úgy tűnik, egyrészt engem ezek nagyon zavarnak, másrészt még nem találtam meg rájuk a receptet.



2019. márc. 7. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Én szeretem őket. Jó hogy vannak ilyen emberek. Az legjobb ha rassziszták is
2019. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le vele.
2019. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Türelemmel szoktam
2019. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem tudok rá szép szóval hatni, akkor nem foglalkozom vele tovább. Erre nincs recept, minden ember más, ki mit hozott otthonról. Vannak reménytelen emberek akik nehezen illeszkednek be egy közösségbe.
2019. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes közönnyel, minden esetben működik. Ha valamiért pedig köteles vagyok elviselni (pl. kolléga), akkor hideg udvariassággal a közöny mellé. A beszólásokat nem veszem magamra és maximum szarkazmussal reagálok rájuk, ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni.
2019. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is mint minden normális emberi lény, beállsz a sorba és teszel rájuk, nem tudsz rájuk hatással lenni, elfogadod, ennyi!
2019. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy mondatot szoktam mondani: Nem érek rá a szarságaidra.


Ha főnök az felmondok, azóta, ha vagyok állásinterjún direkt mondom is, hogy nem vagyuk az ő emberük, ha ilyen ember van munkaállományban, és rendszeresen kell felvenni vele/ük a kapcsolatot. Ha családban van megváltoztatom. (Anyámat kellett csak eddig, sikerült, de nem volt semmi) Barátom, ilyen sose lesz. Csak lehúznak, nekem meg nagy céljaim vannak.

2019. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj hozzá halkan, akkor kénytelen lesz lenyugodni...
2019. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad hagyni magad.


Neked egy nagyon kedves ismerősöm ezt úgy oldotta meg, hogy kizárta azokat, akik nem voltak képesek KOMMUNIKÁLNI. EWlvégre ő nem tehet arrról, ha a másiknak rossz napja van vagy hosszú távon nem jönnek össze a dolgok.


Egyikünk se egy boxzsák vagy energiaforrás.


Úgy kell élni, hogy segítsük a másikat, ha igényli, de bizonyos határokon belül és, ha a másik fél már túlzásokba esik vagy nem tud normálisan kommunikálni azt ki kell záni és nem hagyni, hogy hangulatban lerángasson magához.

2019. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Agyonverni
2019. márc. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!