Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire kikészü...

Normális, hogy ennyire kikészül a párom?

Figyelt kérdés
A párom orvos és szakvizsgára tanul. Éjt nappallá téve. Én nem vagyok orvosi végzettségű, de diplomás, más területről. Megértem a gondját, hisz én is vizsgáztam jó párszor. Nála viszont most már lassan az életénél is fontosabb ez a tanulás. Esetleg orvosok, ha olvassák, mindenki így kiborul a szakvizsga előtti készülésben?

2019. márc. 8. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Van orvos unokatestvérem.

Ő is kikészült teljesen az egyetem alatt. Ahogy az egészségügy, a képzés is egy hulladék, csak erről nem beszél senki az orvosi szakma belterjessége miatt

2019. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de párom már 38 éves...
2019. márc. 8. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

38 évesen általánosságban kevésbé fog az agy, mint 20-25 évesen, legalábbis ezt mondják.

Normális, hogy így kikészült. De nem csak az orvosi ilyen nehéz, ha valaki normális egyetemet végez, vagy jogra jár, hasonló dolgokkal találkozik.

2019. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

#1 Kiváló a képzés, olyannyira, hogy az Egyesült Államokban is szívesen fogadják pl. a Debreceni Egyetemen diplomázott orvosokat.

De nem térek el a tárgytól, teljesen normális, hogy így kiakad. A többség ki szokott.

2019. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked milyen diplomád van?

Amúgy ez ilyen. Mérnökin vagyok, sokat tanulok. A lány, akivel laza kapcsolatban vagyok, kiakadt, hogy keveset találkozunk. Khm... Azért, ha az ember befejez egy orvosit, mérnökit, akkor a dolog elég nagyot dob a fizetésén és ezzel az egész életén. Érthető, ha stressz nyomja az ember vállát.

2019. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem nyelvtanári diplomám van. Sajnálom őt,hogy ennyire stresszes...
2019. márc. 9. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
#4: A képzésről beszéltem, nem az átadott tudásanyagról, nem ugyanaz a kettő.
2019. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nekem kollégáim most bár jogi szakvizsgára készülnek, de ők is totál kivannak, brutális az anyagmennyiség és munka mellett nehéz. Nyilván szeretnének nagyon jól teljesíteni, van magukkal szemben egy elvárás (általában aki orvos, jogász eléggé maximalista és elhivatott tud lenni). A párodnál az is tovább tetőzheti a problémát, hogy elszokott már a tanulástól 38 évesen, így plusz stressz az is szerintem.

Legyél vele türelmes, támogasd amiben tudod!

2019. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
#7 A képzés továbbra is az egyik legjobb. Senki nem mondta, hogy nincsenek hibái.
2019. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Én programozni tanulok, OKJ-n, de azt kb csak a papírért, amúgy inkább autodidakta módon.

Én is teljesen kivagyok készülve, minden téren. :D


Kitartást Nektek!

2019. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!