Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen sok a rasszista ember?

Figyelt kérdés
Más országokban pl amerikában négerek kínaiak arabok stb embereket elfogadjak itt magyarorszagon viszont egyáltalán nem pl a ciganyok eleg regota elnek magyarorszagon megsem fogadjak el oket jo megertem valamilyen szinten de kozottuk sem ugyanolyan mind vannak normalisak is
2019. márc. 8. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A cigányok is keményen rasszisták csak mondom...
2019. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. azt is utálom, aki képtelen az általa leírt szavak, mondatok közé írásjelet tenni. Csak úgy folyik belőle, mint akinek hasmenése van.
2019. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, és sajnos a legtöbb cigány olyan hülye, hogy ezt nem is fogja fel.
2019. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Hol vannak normálisak??? Én is azt hittem.. Tiszta volt, tanult, normálisnak tűnt a csaj... A családja is....Aztán egyszer nem tudtam elmenni vele valahova(arra márpontosan nem emlékszem hova), családi dolog jött közbe és üvöltött velem a telefonba hogy : Akkor sz.pj.m ki xy f..át, hazug vagyok, kis g*nyó.... Na itt döntöttem el, hogy az összes ilyen csöves, csak próbálják elnyomni. De a vér nem válik vízzé . :))))))
2019. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

"Más országokban pl amerikában négerek kínaiak arabok stb embereket elfogadjak"


Talán mert az USA-ba van sok néger kínai arab, akik normális civilizált ember módjára élnek, köztiszteletben álló személyek, vagy csak normális dolgoz emberek.

Magyarországon meg nagyon sok cigány tanulatlan, erőszakos, antiszociális, együttélésre képtelen antiszociális bűnöző. Ezért a sok előítélet. Vagy inkább utóítélet, nem is tudom.


Am hallgattam egy fehér világjáró fickót, aki Afrika nagy részét bejártam. Mondta hogy rengeteg helyen próbálták lehúzni, rendőrök, határőrök, zsebtolvajok, szélhámosok, mert látták hogy fehér és biztos van pénze. Olyan amerikai fekete ismerősei akik szintén járták Afrikát, nem tapasztaltak ilyeneket. Szóval ha úgy vesszük az afrikai feketék egy nagy része is rasszista. Mert csak a pénzeszsákot látják az idegen fehére emberbe akit le lehet húzni.

2019. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Peeersze, mert Magyarországról hallani naponta, hogy a rendőr rálőtt valakire aki békésen sétált, nem csinált semmit, csak éppen más a bőrszíne. Ja nem, ez Amerikában van...

A világon mindenhol élnek rasszisták. Nem kevesen. És nem csak nálunk.

2019. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudni.
2019. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Tény hogy vannak rendes cigány ismerőseim. De a legtöbb cigány nem dolgozik, eltartja az állam, lusta dögök. De a verekedés meg a garázdálkodás az persze nagyon megy nekik :)
2019. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de a cigányoknál rasszistább "ember" nem kell. Volt szerencsém velük dolgozni, csak úgy fröcsögtek a magyargyűlölettől, és mindezt magyarul...


Velük rohadtul nem a bőrszínük a baj, ami sok esetben alig észrevehető, hanem a mentalitásuk és a viselkedésük. Ha jól tudom itt vannak 800 éve és a legalapvetőbb emberi viselkedésre is képtelenek.


Amerika meg szerintem rossz példa. Mert ott történelmileg alakult ki a vegyes lakosság, együttélés, ami a mai napig sem problémamentes. Európában, és hazánkban sohasem volt számottevő színes kisebbség. Csak az elmúlt évtizedekben kezdtek beáramolni, és velük sem a származásuk a baj, hanem a viselkedésük, meg a többség azért jön, hogy élősködjön a szociális rendszeren.

2019. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el,hogy Amerikában még most is hatalmas a rasszizmus..főleg Délen
2019. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!