Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldön élő magyarok...

A külföldön élő magyarok nagyobb része, lenézi a Magyarországon élő magyarokat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2018. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Itt mindenki lenéz mindenkit, ha nem tűnt volna fel.
2018. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább engem szoktak lenézni, mintsem én őket, amúgy miért nézném le őket?
2018. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az akiben nincs alázat!
2018. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Többször hallottam már tőlük, hogy mindenre azt mondják ha valami nem tetszik nekik, -legyen éttermi, vagy egyéb szolgálatás a téma -“ez Magyarország”, elégedetlenek, úgy tesznek mintha külföldön kolbászból lenne a kerítés. Akik itthon élnek, náluk pedig felsőbbrendűnek érzik magukat.


Nekem ilyen tapasztalataim vannak az ismertségi körömben. Persze nem lehet általánosítani.

2018. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindig amikor haza latogatok találkozok olyan emberekkel, akiktől fogom a fejem és ezt mondom, "vissza akarok menni"

Aztán visszaérek, és itt 10x annyi olyan emberrel találkozok akitől fogom a fejemet, és azt mondom, "haza akarok menni"

Nem nézem le se az angolokat sem a magyarokat. Mindenhol vannak hülyék.



De úgy érzem simán megfordítható a kérdés.

Az otthon élő magyarok nagyobb része lenézi a külföldön élő magyarokat?

Válasz:igen

2018. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Miután az otthoni magyarok 90%-a migránsnak nevezi a hazatérő magyarokat, nem tudom inkább ki-kit néz le. Meg az otthoniak java csúnyán néz, ha lát egy német rendszámos autót, hogy "de jól megy".
2018. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézem le őket, sajnálom, hogy ott kell élniük, ahol, és sokaknak nyomorogni a semmi fizetésükből.
2018. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Lenézem őket, mert szánalmasak. Itt a kinti magyarok többsége is undorító :D Hálistennek már egy magyar ismerősöm sincs.
2018. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
85%

Ha így kérdezed, tulajdonképpen igen, kialakult bennem valamiféle "lenézésnek" tekinthető érzés a Magyarországon élő magyarok egy részével és a kint élő magyarok többségével szemben - sőt, az Országgal szemben is.

Viszont ezt kicsit szét kell szednem, mielőtt valaki elhord mindennek.


Lenézem az Mo-n élő magyaroknak azt a részét, akik ugyan szidnak mindent ami otthon körülöttük napról-napra van és történik, kijelentik évről-évre hogy jövőre aztán tutira otthagyják az egészet - mindenek mellett pedig valóban képesek lennének lépni, mert nyelvet beszélnek, van ideálisnak tekinthető végzettségük, stb. Na ŐKET lenézem, mert aki ül a sz*rban, ahelyett hogy tenne ellene... arra nehéz máshogy tekinteni.


A kint élő magyarokat szintén lenézem többségében, mert ha egyébként nem is tuskó, undorítóan viselkedő alak - akiket én látok, pont ezt a benyomást keltik. Magyar hangot hallok egy boltban? Többnyire egy prostituált égi hatalmasság telibeszeretkezett nemi szervét emlegeti, mert a népművészeti cserépedény bót felvitte 25p-vel a SmartPrice fagyasztott hús árát... vagy valami hasonló. Az a kategória akik szerint húzzon már haza mindenki rajtuk kívül, mert már így is túl sok a magyar mindenhol. Hát belőlük tényleg túl sok van már...


Az országot pedig azért sikerül nem kevés ellenszenvvel kezelnem, mert annyi esély, pénz és mindenség lehetett volna már, hogy forduljanak a dolgok valami jó felé... de még mindig csak ott tartunk, hogy ami működik az is csak hébe-hóba, vagy ötletszerűen, amúgy meg minden más átverés vagy kínszenvedés. Mióta külföldön megtapasztaltam mennyire praktikusan és ügyfélbarát(!) módon működhet az adóhivatal, vagy bármi más... na azóta kapok hideglelést ezek magyar megfelelőitől. Vagyis bocs, azóta tudom MIÉRT kapok hideglelést tőlük :)

2018. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!