Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anotalkon miért ilyen alja a...

Anotalkon miért ilyen alja a színvonal? Sokszor mintha fogyatékosokkal beszélnék.

Figyelt kérdés

Rosszindulatú fogyatékosokkal, a beszélnék meg idézőjelben, mert nem lehet szinte senkivel beszélni. Csoda, ha 1 kérdésre tudnak válaszolni.


Fiú vagyok.



2019. márc. 8. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az egy bullshit
2019. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold azt az oldalt. Egy időben én is próbálkoztam ott ismerkedni, aztán rájöttem, hogy időpazarlás. Lehet, ha az ember órákig keresgélne, szerencséje lenne, de én azt mondom, nem éri meg. 18/L
2019. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az a trágya oldal pedig lehetőséget ad rá, hogy a normálisnak mondható beszélgető partnert kidobjon, csak ahhoz is türelem kell! Bizony érdemes ott keresgélni, de elég csekély rá az esély, hogy olyanba belefuss!
2019. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gomolyfelhő válasza:
45%
Sziakor
2019. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is egy alja oldal volt, nem tudom min csodálkozol. Az összes általános chatoldal ilyen, összefújja a szemetet a szél.
2019. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Az anotalk az a szia!kor? oldal?

Mert ha igen,kb 10 percet lógtam rajta. Annyi idő bőven elég is volt,hogy rájöjjek,mennyi az ostoba ember

2019. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ott a lányok nagy része igazából unatkozó fiúk akik csak szórakozni akarnak veled.

Tudom, mert régen én is csináltam 😃

2019. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az a hely egy retek. Amúgy ne aggódj az ottani színvonal kezd ide is átterjengeni. Pláne mostanság ha nézegeted a kérdéseket.

:/

2019. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
cs dux?
2019. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy anonim oldaltól ne is várjunk többet...mindenki annak adja ki magát, aminek akarja.


aztán meg persze ott van az, hogy az emberek képtelenek már beszélgetni...mert tegyük fel, találsz végül egy olyat, aki nem csak leb_ziz és továbblép, hanem szintén beszélgetni akar...elkezditek egymást kérdezni...kiderül, hogy nem vagytok egyidősek...a bunkóbbak már emiatt is továbblépnek, mert hát ugye beszélgetni akar, megtalálja az oldal talán egyetlen értelmes emberét, de idősebb, mint kéne...tegyük fel ezen továbblépünk. elkezdődik az érdeklődésikörök megismerése...te elkezdessz valamit mesélni, majd a 3. alkalommal, amikor csak annyit ír, hogy aha, továbblép...:D és kb. idáig tart az egész.

persze a logikát nem értem, hogyha az ember unalmában oda megy beszélgetni, és mindent csinál, csak beszélgetni nem akar, akkor mégis minekmentoda? :D

2019. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!