Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolhatom úgy, hogy a...

Miért gondolhatom úgy, hogy a kedvesnek lenni az emberekkel nőies dolog?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon,hogyha kedvesen próbálok viselkedni,akkor úgy érzem mintha nem lenne elég férfias a modorom,sőt kifejezetten nőiesnek érzem magam ilyenkor. Megkérdeztem néhány ismerősömet,hogy esetleg ők nem-e gondolják úgy,hogy néha nőiesen viselkedek és azt mondták,hogy abszolút nem látszom nőiesnek a stílusom alapján. Miért gondolhatom a kedvességet nőiességnek? Vagy jogosan érzem úgy,hogy a kedvesség nem igazán férfias tulajdonság? Mert egy nőt még vonzóvá is tesz,ha kedves és finom a modora,de egy férfit sokkal inkább a keménység és a határozottság az ami férfiassá tesz. Vagy rosszul gondolom?
2019. márc. 9. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gondolod így. Én a kedvességet a kiegyensúlyozottsággal párosítom. Aki harmóniában van saját magával annak nincs szüksége arra, hogy játssza a domináns típust egy társaságban, vagy akár sértegessen másokat/bunkó legyen velük.
2019. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi férfi lennél, akkor mernél kedves lenni, és nem attól rettegnél, hogy mit gondolnak rólad. Mert ha igazán "kemény" vagy, akkor ki mersz állni a döntéseid mellett, és fel mered vállalni azokat.


Nem attól vagy gyenge jellem, hogy félsz valamitől, hanem attól, hogy ezt görcsösen palástolni akarod ezzel a "hú de férfias vagyok" mázzal. Elég gyerekes gondolkodásmódod van...

2019. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasan is lehetsz kedves. Az, hogy tisztelsz másokat nem azt jelenti, hogy gyenge vagy vagy alsóbbrendű másoknál.
2019. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Tippelek de szerintem apád nem volt túl kedves, nem mutatta ki az érzelmeit és téged is így nevelt, ilyen mintát láttál és ezért anyádhoz/a nőkhöz kapcsolod a kedvességet.
2019. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted attól lesz férfi a férfi, hogy bunkó, meg minden pillanatban betonkemény?? Hány éves vagy te?? :O
2019. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedvesnek lenni alap lenne..
2019. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert hallottad a férfiak állandó démonizálását a médiában.
2019. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!