Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagy ismert akkor egy...

Ha nem vagy ismert akkor egy senki vagy?

Figyelt kérdés
Én állandóan ezt tapasztalom. Mi lett ezzel a gyönyörű világgal? Az emberek teljesen elrontják. Sokkal nehezebb ismerkedni, párt találni, a közösségi felületek jelenléte miatt. Ha nincs több száz, neadjisten ezer követőd, lájkod, ismerősöd, akkor elbújhatsz, nem érsz semmit. Személyes példák: Ha találkozok egy ilyen emberrel az utcán és egyedül van, akkor nagyon halkan tán köszön, de ha barátokkal van, akkor mintha észre sem vett volna...És ezekkel az emberekkel 1 hete még buliztam, együtt nevetgéltünk, most meg letagad az utcán...Ha meg netán kiderül, hogy csak 60 követőm van instán, akkor de gáz, senki sem ismer... pedig az ismerőseim fele fent sincs ezeken az oldalakon...vagy ha nincs fent 20 kép rólam... ugyanaz a helyzet. Fél éve csináltam egy trükköt, kitettem egy képet, alig páran kedvelték be. Viszont vettem pár dollárért 100 lájkot, csupán kíváncsiságból, hogy mi fog történni. És nemsokkal ezután az ismerőseim is elkezdték lájkolni, azok is, akik soha a büdös életbe nem törődtek velem. Jöttek a hozzászólások, hogy milyen fasszagyerek vagyok stb. Azt se vették észre, hogy full kamu volt az lájkok nagyrésze...De ez annyira szánalmas. Ha ismert vagyok, akkor kinyalják a seggemet, ha meg nem, nincs fényűző életem képekben, akkor meg is rohadhatok, senki le nem fog sz*rni. Mostanában szvsz nagyon e köré centralizálódott a világ, és hiába mondja bárki, hogy le kell tojni ezeket, és a saját elveid szerint élni, nemfog működni. Előbb-utóbb beadod a derekad. És ez még csak rosszabb lesz. Nektek mi erről a véleményetek, tapasztalatotok?

2019. márc. 10. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a társtalálásnak a hírességhez nincs köze, legalábbis ha híres lennék, "engem ne azért szeressen valaki mert híres vagyok"....

Keress érdeklődési körödnek megfelelő közösséget az "offline" világban, ha az online világban nem érzed jól magad. Mellesleg én se érzem jól magam és nem is tudom, kivel mi van, mert nincs erőm Fb-n lógni, postolgatni, megosztani, azt nézni, más mit tesz (vagy nem tesz) ki.

2019. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy lájkokat vásároljak, az nem én vagyok, nem is szeretnék olyan lenni, pusztán kíváncsiságból csináltam. :) Utolsó előtti: Most, hogy mondod, lehet nem épp a világnézetem, és csak szimplán kezdek ebbe belehülyülni. De akkor is idegesítő, mivel ilyen emberekkel vagyok körülvéve. De ezek után igyekszek kirobanni ebből a fszságból, és nemfoglalgozni velük, lehet tényleg jobban járnék Mellesleg köszönöm a kritikákat is, jó olvasni, hogy egy kívülálló hogy látja ezt az egészet. Ment mindenkinek a zöld kéz!
2019. márc. 10. 17:01
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Na, pont az ilyen emberek tarsasagara nincs szuksege a hozzank hasonloknak, akik ebben merik a masikat. Az a jo, hogy ez itt kiderul hamar. Nekem pl. pont eleg, hogy offline normalis ertekrenddel biro barataim vannak, akik ugyanugy nem a neten teregetik magukat.
2019. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!