Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 évesen nektek mit engednek...

22 évesen nektek mit engednek meg otthon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Idén végre már elengedett kézzel ülhetek a bilin!
2019. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit engednek meg? Felnőtt vagy már szerintem. Én most átmenetileg szüleimnél vagyok, dolgozom, rendet tartok magam körül, besegítek mindenbe nekik, de olyan nincs hogy engedélyt kérjek bármihez, persze a véleményüket kikérem de nem parancsolnak, eszük ágába sincs. Ha menni akarok valahova szólok hogy ne aggódjanak, ha meg akarok venni valamit megveszem a saját pénzemből. Megis miért kell engedélyt kérned, mit nem engednek?
2019. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmit, mindenért kiabálnak, parancsolnak...
2019. márc. 11. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, ha dolgozol költözz el ez a legjobb ami tehetsz.
2019. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagymamám nevelt. Sok minden nehéz volt, de nem emlékszem, hogy bármi is lett volna, amit ne engedett volna meg 22 éves koromban.



Ez nem normális. :(

2019. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22 évesen már csak látogatóba jártam haza, 3 éve elkoltoztem albérletbe.
2019. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:

Majdnem mindent, de tkp. nem voltam otthon, mert kollégista voltam.

Dolgozz! Ha dolgozol, tegyél félre pénzt, és költözz el! ha másképp nem megy, költözz össze baráttal, barátnővel, úgy olcsóbb. Így relatíve fájdalommentes lesz a leválásod a szüleidről. Amikor látogatóba mész, akkor pedig viselkedj felnőtt módjára! Ellenben otthon ez a levállósdi sok konfliktussal járna, és a szüleid mindig hozzátennék, hogy "Amíg az én házamban laksz, ... ".

2019. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt még hámyszor kérdezed meg?🤦‍♀️
2019. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azontúl, hogy ilyen apróságokat sem, hogy levágathassam a hajam vagy felmenjek Pestre vásárolni?


Ja és nem azért, mert nekik kellene finanszírozni.


Azokon át, hogy mindenért elugatnak, buta, hülye, bolond vagyok, nem dönthetek.

2019. márc. 11. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
22 évesen már külön éltem és nem is tartottam a kapcsolatot a családommal, miután nekem tényleg szar volt otthon és engem tényleg bárntottak. Igen, feladtam a biztos és kényelmes szart, igen, sokat kellett dogloznom, igen, nem volt időm aludni vagy szórakozni, de legalább a lakótársaimtól meg nem kellett engedélyt kérnem semmire, senki nem vert vagy alázott és már csak ezért is megérte. Ha annyira szar lenne neked otthon, akkor már elköltöztél volna, nem tetted, ami csak annyit jelent, hogy nem fáj eléggé.
2019. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!