Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a combomról...

Clara13 kérdése:

Hogyan fogyjak le a combomról hogy ha anyámék nem engednek el futni és edzeni sehova és nincs otthon tornagépünk?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Calisthenic.

Helyi zsírégetés meg nincs!

2014. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár a szobádban is elhet helybenfutni, ha rendesen csinálod, akkor majdnem annyit ér, mint a kinti futás.
2014. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a gyakorlatok szerintem otthon is végezhetőek.


Futni pl. az udvarotokon is lehetne,ha van.Ha meg pl. kicsi,akkor fuss kis területen többet,és szerintem az is használ.


Meg diéta.

[link]


Ettől jobb ötleteim nincsenek.Egyébként én is szeretnék/szerettem volna combról fogyni.Csak a rohanó életmódom (főleg suli miatt,közben)nem biztos hogy megengedi a sok mozgást,vagy valami egészséges étkezést.

2014. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


nyomd meg a zöld gombot és olyanra keress rá ami az alsó testtájakat mozgatja át

2014. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem akarok futni, de a power walkingot szeretem, nagyságrendekkel brutálisabb, mint felmenni egy hegyre :) Mondjuk én lábsúlyt és kézi súlyzót is használok közben :P

Rengeteg tornagyakorlatot, súlyzózást végezhetsz otthon. Nem muszáj futni, de persze azt is lehet.

Az mindegy, honnan akarsz fogyni, úgyse nagyon befolyásolhatod. Az étrend pedig többet számít, mint a mozgás, de természetesen mozogni is érdemes, több okból, egészség, kinézet, a fogyást is gyorsíthatja, ha nem eszel miatta többet...

2014. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
miért nem engednek el? Hány éves vagy?
2014. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs gépem,itthon tornázok a szobámban,már 16 éve.
2014. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
töltsd le az insanityt
2014. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!