Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokás smileykkal...

Miért szokás smileykkal letudni a beszélgetéseket face-n?

Figyelt kérdés
Egyre globálisabb mostanság, hogy valaki ír a másiknak, és válasz helyett mindig le tudják pl. egy (Y) vagy másmilyen smileyyal. Ez valami iszonyat idegesítő. Miért égetik magukat ezzel?

2019. márc. 12. 10:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%
Csajozni akartál facebookon és nem nagyon válaszolgatnak, vagy miért ez a hiszti?
2019. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Áh értem. Most akkor jönnek a vádask...őőő...feltételezések hogy mi okból írhattam ki ezt a kérdést, (feltehetőleg olyanoktól, akiknek maguknak is kimerül a kommunikációjuk smileykban) arra késztetve hogy bizonygassam vagy megcáfoljam ezeket, hátha kiderül. :P


Hogy mindezeket megspóroljuk, így borítékolom előre, hogy egyik sem igaz. ;) Úgyhogy most már vissza is térhetünk az eredeti téma boncolgatására. ;)

2019. márc. 12. 12:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi el tudja érni egy nőnél, hogy önfeledten, ösztönösen, magától akarjon kommunikálni, nem pedig csak (Y)-kat vagy smileykat küldjön válaszként mindenre, na.
2019. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem hogy írtam volna nemeket a kérdésben.
2019. márc. 12. 17:41
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul csak okoskodsz, mert rengeteg időd van és szeretsz sopánkodni dolgokon, mint az öregasszonyok? Inkább törlöm is a listáról a kérdést, mert ebben kb ennyi volt.
2019. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Feltehetően hatalmas veszteség lesz, ha törlöd a listáról, és nem nyomatsz elméleteket, hogy miféle sérelemből írhattam ki ezt.


Hát nem is tudom hogy nélküled hová fog elmenni a beszélgetés. :D :P

2019. márc. 12. 18:27
 17/20 anonim ***** válasza:

Ln speciel nem érzem, hogy magamat égetném azzal, hogy nem megyek bele egy általam nem kívánt virtuális beszélgetésbe.


Mondjuk ha Facebookon is ennyire idegesítő személyiség vagy, persze hogy nem akar senki mélyrehatóan beszélgetni veled bármiről.

2019. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ajánlanám figyelmedbe is a 12-es hozzászólásomat.


Játszhatjuk ezt naphosszat oda vissza, hogy leírogatjuk a létező összes feltételezést, hogy miféle rossz tapasztalatból írhattam ezt ki, de felesleges, mert így borítékolom hogy egyik sem igaz, úgyhogy ugorjuk át ezeket, és helyettem a témát elemezzük, mert az kicsit úgy sokkal kreatívabb lenne.

2019. márc. 12. 20:33
 19/20 A kérdező kommentje:
De hogy megspóroljam a továbbiakat (mert ez magától nem fog menni), az a feltételezés helyes, hogy magam is találkoztam ilyen jelenséggel, másoktól is hallottam, oldalakon is láttam ezzel kapcsolatba bejegyzéseket, sőt még mémek is készültek erről, amiből következik, hogy globális jelenség. Ez a hű de nagy titok. Durva mi? :D (Mondtam hogy úgyse találtátok volna ki :P )
2019. márc. 12. 20:36
 20/20 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon születtek értelmes érdemi válaszok (csak színvonaltalan személyeskedések), pedig elvileg ennek az oldalnak ez lenne a lényege, nem?
2019. ápr. 4. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!