Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek, vagy közelebbi ismerős...

Nektek, vagy közelebbi ismerőseiteknek milyen rossz/idegesítő "szokása van"? Lesz oktatok róla?

Figyelt kérdés
Én például elvileg rendmániás vagyok, de van egy ismerősöm aki ha nagyon belemerül a mondandójába egyre vékonyabb és magasabb hangon beszél.

2019. febr. 9. 00:03
 1/6 anonim válasza:
19%
ja, spanom a béla folyton egyszál p@csbe rohangál itt a műhelybe
2019. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágom a körmömet kiskorom óta. Műkörmöm van pár éve, ezzel javult a helyzet, de ezt is rágom. Most is csúnya szokás, hiszen látványnak is rossz amikor valaki rágja a körmét, de a kezeim, körmeim legalább most szépek.
2019. febr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utálok mosogatni.

Csak akkor szánom rá magam amikor már nincs tiszta evőeszköz

2019. febr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm szűrcsöli a levest, a másik böfög, én kényszeres ellenőrző vagyok. Fölös az ilyeneknek mondani, mert úgysem változik. Talán ha egy domináns, ellentétes nemű egyén mondaná neki...
2019. febr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A családtagjaim evés közben, az asztalnál büfögnek, finganak, aztán röhögnek rajta...Szerintem nem csoda, hogy nem nagyon eszek velük :D

Nekem meg pl. az, hogy kényszeresen mosom a kezem, pl. akkor is képes vagyok kezet mosni, ha megfogtam valami poros tárgyat, vagy megtöröltem ilyen kis alkoholos törlőkendőkkel a szemüvegem, stb.

És imádom mások orra alá dörgölni, hogy igazam volt egy vita során, olyankor mindig meg kell jegyeznem, hogy "hahhh, éN MoNdTaMmM"

2019. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon könnyen felhúzom magam apróságokon és olyankor rettenet csúnyán káromkodom. Pl: ha főzés közben elejtek egy műanyag tálat, akkor azt emelt hangon, hangzatosan elküldöm az jó k...a anyjába. Nem szép és nem is egészséges dolog. Igyekszem finomítani ezen, nagy levegőt venni és nem behergelni magam, mikor ilyen fordul elő.

33/N

2019. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!