Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mentem egyetemre hogy...

Azért mentem egyetemre hogy ezen a szakterületen dolgozzak. Ezért küzdöttem évekig. Most mégis mintha teljesen megzavarodtam volna. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 10 éve tudom, hogy ez a szakma érdekel, igazából semmi más nem érdekel igazán, nem tudom magam más munkakörben elképzelni.. viszont most kaptam egy lehetőséget hogy egyetem mellett belekóstoljak a szakmába és ugyan helytálltam de elkezdtem kételkedni hogy nekem ez menne-e.. egyik pillanatról a másikra mintha utálni kezdtem volna az egészet és teljesen megzavarodtam, ilyen depressziós állapotba kerültem és kezdem megkérdőjelezni teljesen magamat és ezt a több évet, mintha nem is én lennék
2019. febr. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen szakterület és mi nem tetszett a lehetőségben?

Mi az ami miatt ezt választottad, milyennek képzelted el és miben volt más ez attól amit tapasztaltál?


Lehet csak egy rossz tapasztalatod volt az alapján nem biztos, hogy bölcs dolog mérlegelni.

Első munkahelyemet nem szerettem, mert elavult technológiában kellett programozni és a kollégákat nem érdekelte mit adtak ki a kezük alul. Emiatt felmondtam és nem bántam meg, haverom ott maradt ő élvezi a semmit tevést és azt hogy amit kiad a keze alul 80%-ban nem működik.

2019. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lempicka válasza:
Szerintem kár lenne feladnod! Ez lehet kezdeti nehézség.. általában amikor elképzelünk valamit, hogy az milyen jó lenne nekünk, akkor csak az előnyeire gondolunk! Arra nem, hogy nehéz lesz, hogy nem megy majd elsőre, és hogy bizony a valóságban akadályozhatjuk saját magunkat is! Hagyj időt magadnak.. próbáld újra! Ha ez vagy te, ha ezt akarod valójában akkor idővel bele jössz. Ne add fel!
2019. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű túlterhelted magad. Pihenned kell és feltöltődni.


Egyetem mellett ne vállalj olyan munkát amit nem baromi könnyű megcsinálni.

2019. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!