Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha egy fiatal lány...

Normális, ha egy fiatal lány semmilyen közösségi oldalon nincs fent?

Figyelt kérdés

Mindössze üzenő alkalmazásokat tart fenn, ott is csak 3-5 személy (család, legközelebbi barátok), kép nincs róla sehol.


Mennyire normális/nem normális, ritka/gyakori ez egy 25 éves lány esetén?


2019. jan. 28. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Ettől még lehet boldog és élhet közösségi életet is. Tipikus “fú ha nem rakom ki a fészbukra, akkor meg se történt” gondolkodás terjed egyre inkább:(

Nekem amúgy van faces profilom, de csak azért, mert sokszor ott kapunk pl gyakorló feladatokat. Posztolni viszont jó, ha évente szoktam, ismerősöm sincsen sok.

2019. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális :)
2019. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sincs. Sose volt, nem is lesz. Még mikor tanfolyam miatt kellett volna, se. Inkább régi módi megoldásként mailben kértem, volt 1-2 osztálytárs, akik összeszedték nekem az oda postolt segédleteket és így szereztem meg, amit kellett. Bebizonyítva, hogy pofakönyv nélkül is lehet élni.

Amennyi ostobaságot hallok fbról, csak örülök, hogy nincs. Aki meg nagyon hiányol, van más app is beszélgetésre és működik is. Emellett teljesen átlagos ember vagyok és még létezem is. :D

2019. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én sem voltam fent sehol, fb-ot is csak az egyetem miatt csináltam. Se insta, se twitter, se snapchat, meg a többi marhaság és nem is lesz.
2019. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Az a nem normális, hogy ez a kérdés megfogalmazódik egyáltalán.
2019. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, szerintem jó dolog. Nem feltétlen kötelező mindenféle h×be belemenni, anélkül is van élet...
2019. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem gond sőt szuper. Bár én kicsit fiatalabb vagyok (18f) de nekem olyan lány méáris ki lenne zárva aki instán mutogatja magát
2019. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 he84 ***** válasza:
Persze hogy normális, ne mások véleményétől félj, meg hogy mit gondolnak. Akik ezt furának, cikinek tartják, azokkal ne foglalkozz! Nem kötelező mindenkinek pár helyen, vagy mindenhol regisztrálva lennie! Én például regizve vagyok Facebook-on néhány éve, de nem mások miatt, hanem még régen egyéb okokból regiztem oda, nekem sincs ott magamról képem és kevés ismerősöm van ott felvéve. Ezen kívül ritkán járok Facebook-ra és keveset is. Na meg például nincs Instagrammom, nem vagyok fent Discord-on. Nincs ebből semmi baj.
2019. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van facebookom, de életemben nem raktam ki oda semmit. Képem sincs fent. Gimi miatt regisztráltam régen, aztán kellett az egyetemi csoport miatt. Úgyhogy nem nagyon foglalkoztat. Pedig állandóan megkapom,hogy miért nem teszek ki magamról képet. Nem mindegy? Ismerkedni nem akarok,mert van barátom, aki szerencsére szintén nem facebook függő, vannak programjaim, van munkám attól mert nem írok ki mindent. Instagramom sincs. Aki akar írhat messengeren, skype-on,vagy viberen. Akik ismernek úgyis tudják hogy nézek ki, ismeretlenekkel meg nem társalgok neten sem. Úgyhogy üdv a klubban :D

24N

2019. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, gondolom aki akar úgyis megtalál. Inkább az a nem normális, hogy mindenki kirakatéletet él, kitesz egykét jól sikerült képet és abban mérik egymást az emberek.
2019. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!