Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket bántottak, hogy...

Titeket bántottak, hogy csúnya arcod van?

Figyelt kérdés
Engem gimnáziumban borzasztó módon, pedig nem vagyok egy bányarém... De aki az is, nem érdemli ezt a megalázást 4 évig.
2019. márc. 13. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak azt kezdik ki aki haggya magat. Vannak olyan csunya emberek is akik viszont az osztaly kremjebe tartoznak es tartanak toluk.


Engem a nevemmel gunyoltak mindaddig mig egyszer veletlen nem mentem haza mert nem volt kedvem, a suliban maradtam ultem a padon az aulaban egyedul, unatkoztam ugyan, de valahogy nem tudtam megmozdulni, ebben a nagy unalmamban es lefaradt hangulatomban talalt meg a naaagy felsobb evfolyamos főgunyolom, akiktol kicsi letemre tertottam is, erre szokas szerint beszolt, en meg visszakerdeztem tudja e egyaltalan mit jelent amiket zagyvàl. Kicsit elmagyaraztam neki. Es ugy elszegyellte magát, elsüllyedt a sarga földig. Azutan nem gunyolt senki, mivel mindenkit őbujtatott addig ellenem.


Aztan masik suli az előzőt kijartam. Ott is kezdték. Ott meg tetettem a nagy hülyét mintha nem hallottam nem ertettem volna es rém kedves intelligens voltam a gunyolokkal es vicces mosolygos plane. Igy a szemembe màr senki nem mondta csak a hatam mögött de az már őket minősiti, hogy hogy beszelnek masokrol, en vigyori emelt fővel maszkaltam.igy sokan tiszteltek, szerettek is.

2019. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még a telefonon az arfelismerő sem szokta felismerni hogy ez egy arc :D elég fura helyekre rakja a fehér négyzetet fényképezéskor.
2019. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem is bántottak, sőt, még most is van, hogy kapok beszólásokat...

Utolsó, egyik ismerősömnek olyan a telefonja, hogy mikor szelfizel, kiírja, hogy hány éves nő vagy férfi az, aki csinálni akarja magáról a képet és én is kipróbáltam pászor, hogy mit ír rám és kb. mindig azt írja, hogy 45 éves nő vagyok, mondjuk voltam már 28 éves férfi is...

21L

2019. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!