Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van akit nagyon borzalmasan...

Van akit nagyon borzalmasan bántottak, mert "csúnya"?

Figyelt kérdés

Engem középiskolában, de szavak nem voltak rá. Igazából semmi hatalmad baj nem volt a külsőmmel, nagyon jó alakom volt, szép hajam, és arcom sem volt csúnya...


Azért csináltak ki, mert nagyon torlódott fogsorom volt, de anyám nem engedte a fogszabályzót, mert ő egészséges fogat nem enged kihúzatni. Plusz nagyon konzervatív ruhákba járatott, mert nem hitte el, hogy középiskolában nem szólnak a körömlakkért és társaiert... De nem voltam akkor se lelenc kinézetű...


De igazából szerintem ez nem ok, hogy valakit bántsanak, meg minden nap halgassa, hogy csúnya, ronda, vámpírfogú. Mintha ők tökéletes külsővel lettek volna megáldva. De a tanárok se tettek semmit, mikor teledobáltak kajával a ruhám, vagy órán gúnyoltak... Szóval szerintem ez az ő hibájuk...


Azóta már a fogsorom is szép, plusz rájöttem, hogy a nők 80 %-a csúnyáb nálam. Se előtte, se után nem bántottak a külsőmmel. Egy irigy nőt leszámítva, aki folyton leanorexiásozott engem...


2019. febr. 9. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem altalanosban bantottak vegig mert szegenyek voltunk es a batyam ruhaiban jartam suliba...

Amikor mar csinosabban oltoztem, mert kicsit tobb penzt kerestek anyumek, akkor ugyanugy mondtak ram, hogy ronda, bekepzelt, nyomorek, siros stb... mert eretebb voltam a korosztalyomnal es nem baxtam meg cigiztem a wcben 18 evesen es nem jartam el bulizni.

Gimibe szerencsere egy jobb kozossegbe kerultem, ott csak egymas hata mogott szidta egymast mindenki, nyilvanos “kivegzes” nagyon ritka esetben volt csak, mivel itt volt kovetkezmenye is (kicsapnak). De ugyanugy ereztem, hogy “nyomik” koze tartozom, felszinesen kikozositenek, nem szeretnek.

Egyetemen jobb volt a dolog, eloszor... aztan par honap utan rajottem, hogy ugyanaz a kis gyerekes szint megy mint tinikent, es otthagytam az uj “barataim”, mar becsulom magam annyira es ismerem az ertekeim, hogy szrjak ilyenekre.


valoszinuleg mely nyomot hagyott bennem is es benned is a gyerekkori bantalmazas, en egy ideig jartam pszichologusokhoz mas gondok miatt es beszelgettunk errol is neha, de nem foglalkoztak vele.


Engem csak az bant, amikor mindennap sirva jottem haza altalanosban, es konyorogtem anyukamnak minden evben, hogy hadd menjek masik suliba, az igazgatoiban ultem amikor nem csinaltam semmi rosszat, csak osszefogott ellenem az osztaly nagy resze, akkor a szuleim nem vettek komolyan es nem tettek semmit.. talan ez faj a legjobban, hogy amikor a legserulekenyebb vagy, es megis mersz segitseget kerni, elfordulnak toled, lekicsinylik a fajdalmad.


mindig baromsagnak tartottam ezt a gyerekkor a legmeghatarozobb stb stb dolgot, de ahogy egyre oregszem, erzem, hogy milyen mely sebet is hagyott bennem az egesz, es mennyire megformalta azt aki ma vagyok. Kivulrol erosnek tunok, de belul meg mindig gyenge, erzekeny vagyok.


Minden szulonek oda kellene figyelnie a gyerekere es azonnal segiten neki, ha bantalmazzak akar fizikailag, akar erzelmileg.

2019. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok 13* evesen. elirtam, a 13. Evest meg a 8.-ost kevertem
2019. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én az vagyok. Éngemet mindig bántanak mer csunya vagyok.
2019. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
"rájöttem, hogy a nők 80% csúnyább nálam" na te is pont olyan lettél, mint akik téged piszkáltak a suliban.
2019. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de nehogy már egy 120 kilós nő csúfoljon, mert csúnya vagyok, vsak mert csálé volt a fogsorom...
2019. febr. 9. 16:50
 6/7 Metionin ***** válasza:
Engem általánosban dobáltak meg és vertek meg mert csúnya voltam. Amúgy tök átlagos fejem volt, csak nagyon pattanásos voltam, szemüveges és sovány. Pluszben szegények voltunk és 2 számmal nagyobb, kopott ruháim voltak. Ott ez felért egy halálos ítélettel, a gyerekek a világ leggonoszabb lényei tudnak lenni. A tanárok legyintettek, anyámék leszarták, és egyébként az engem bántó csapat vezére is egy nagyon kövér kislány volt.
2019. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is mindig bantottak. Vicc az, hogy rajtam sem volt semmi kivetnivalo, vekony voltam, helyes arcu, atlagos ruhakban. Persze a kover, csunya kislanyok voltak tobbsegben, akik egesz altalanos iskolaban engem piszkaltak, ott tettek keresztbe ahol tudtak, kozrohej targya voltam. Hogy miert? Valoszninuleg irigyek voltak. Mai napig emlekszem egy-ket beszolasra, pedig akkor ott nem erintett melyen a dolog. Kozepiskolaban mar nem volt ilyen problema, mert egybol ugy kezdtem, hogy erosnek tunjek, ne tudjon senki beszolni, de igazabol nem is probalt senki, hiszen nem is volt miert.

Ez az irigykedo, nagyszaju, agyonetetett kislanyok igazan pokolla tudjak tenni egymas eletet.

2019. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!