Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tartotok most az életben?

Hol tartotok most az életben?

Figyelt kérdés

Mit értetek el eddig?

Hogyan érzitek magatokat?

Megbántátok az eddigi dolgaitokat?

Mik a céljaitok?

Kor,nemet írjatok.



2019. márc. 13. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit elertem eddig, stabil munkahely, piackepesseg (találnék masikat is)

Unalmasan erzem magam ill az eletem, de inkabb legyen unalmas mint rosszabb.

Van par dolog amit megbantam.

Cél hàzat venni, kocsi, normalis tarsat talalni

25 n

2019. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Sehol ahol mindig is. Drogfüggőként unalmasan tengetem az életem.. Célok? Azok nem is voltak. De megbántam hogy elbaszcsiztam az életem, csak már nem akarom helyrehozni. Ennyi. A célon pedig hogy unalmasan follyak tovább a világgal..
2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok 34/F
2019. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A sehol mit jelent? Dolgozol valahol?
2019. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjára kezdem nulláról az életemet, tehát nullán vagyok. Mire újra kialakulok, akkor meg már meg kell halni. Pazar. 48/F
2019. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
:( Rosszul hangzik.
2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
#4 én nem. Minek dolgoznék? Csak elcuccoznám azt is. Azért nem akarok melózni hogy belőjjem magam. Utána még mindig csak kirúgnak ha nem megyek be. Volt már pár köröm. Jelenleg jobb ha nem dolgozok. Legalább kevesebbet cuccolok. Megélni megélek valahogy. Ennyi. Ilyen az élet ..
2019. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ohh értem. És akkor mivel telned a napjaid? :)
2019. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mit értetek el eddig?"


Tanulmányok terén: egyetem első év... Egyre bizonytalanabb vagyok a jövőben. Mo-n konkrétan semmi perspektíva. Mármint, amivel megelégednék. És azzal nem elegészem meg hogy 40 éves koromra talán elérem azt a mértékű önerőt, hogy felvehessek hitelt egy 3 szobás ház megvételéhez.

Munkatapasztalat összesítve talán megvan egy év, de kizárólag csak gyári piker-paker munkák, amiket jó esetben bárki el tud végezni.


Furcsa kérdés ez hogy mit érteél el asz életben...

Nekem is most zsigerből a munka és a tanulmányok ugrottak be róla, holott ez az élet egy-egy apró része...

Van egy barátnőm akivel rengeteg mindenen vagyunk túl az elmúlt 4 év után. Rá tényleg tudom mondani, hogy ismer engem, és én is őt. Szerintem ez már nagy dolog.

Rengeteg ember él le sokkal több időt egyedül, meg nem értve, felszínes kapcsolatokban.


Láttam világot. Nem Magyarországon kívül, hanem Mo-n belül. Laktam Gödön, Budapesten, Pannonhalmán, Vérteskethelyen, Szegeden, Pilisvörösváron...

Sok féle családnál megfordultam, sokféle embert megismertem, mélyebben-felszínesebben.

Örülök neki hogy nem egy burokban éltem és élek, hanem szert tettem tapasztalatokra is. Nem csak a suliban bebiflázott könyvekre tudok rámutatni, ha azt kérdezik hogy "És te mit tudsz az életről?".



"Hogyan érzitek magatokat?"


Most olyan kellemesen melegen, mert egy puha, tegnap kimosott pulcsi van rajtam, és egy tegnap elkészített borsós pörköltet ettem. A Maslow piramis alja tehát kipipálva :D

De amúgy jellemző rám a szorongás, és a kényszerbetegségemből adódóan (rendes nevén Obszessziv Kompulziv zavar) a mindennapi helyzetek, mint tömeg, vagy utcai zaj elviselése borzalmasan kifáraszt.



"Megbántátok az eddigi dolgaitokat?"


Van olyan 12 évnél idősebb aki erre azt tudná mondani hogy nem?


Rengeteg mindent. Ez is része a személyiségfejlődésnek.



"Mik a céljaitok?"


Boldog legyek. Elégedett legyek magammal, és a környezetem (legszűkebb környezetem) is elégedett legyen velem. Érezzem hogy tartozok valahová.


Meg a szokásos szöveg...Legyen egyszer stabil munkám, legyen stabil lakhatásom, tatarattata...


Simán csak szeretnék egy olyan munkát amibe nem rokkanok bele idegileg és testileg 1-2 év után.

A kényszer nagy úr, ha kell megyek gyárba, de hogy ez legyen a terv a következő néhány évtizedre...

Kicsit kiborítana a tudat.



21/F

2019. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első diplomám után, rádöbbentem, hogy utálom azt a szakmát, így most egy unalmas munkahelyen tengődöm, míg megszerzem álmaim munkájához a diplomát. Így karrierben a 0-án vagyok, de rengeteget tanulok, biztosan lesz eredménye. Van egy férjem, idén tervezünk házat venni, persze hitellel. Babában 2 év múlva reménykedünk. Jogsi, nyelvvizsga van, kocsi, majd a ház után. Önismeretben elég jó vagyok, a boldogsághoz való viszonyom instabil, mindig elégedetlenkedem. Ebben szeretnek változni. 26 éves nő vagyok.
2019. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!